ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Umutsuz geçmişlerin umutlu yarınları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Umutsuz geçmişlerin umutlu yarınları   Paz Ekim 14 2007, 17:20

arkadaşlar bu romanı ben yazdım umarım beğenirsiniz.. lütfen başka sitelerde yayınlamayın!!! emeğe saygı!!!

En son tarafından Paz Kas. 18 2007, 23:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.thaliafan.com
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: hikayedeki kahramanlar   Paz Ekim 14 2007, 17:21

ıÜüoynayanlar:
perlita: nazire sodi miranda
rosamaria: thalia sodi miranda (perlitanın ablası) ,perlitadan 14 yaş büyüktür.. anneleri ve babaları onları küçükken trafik kazasından dolayı terketti.perlitaya hem anne,hem baba hem de abla olmuştur
maria liz :(briTuğba Spears)rosamarianın menejeri
perlitanın arkadaşları ;
henry: çok yaramaz çok ta cool bir çocuktur perlita henry ye hasta olur.malesef henry marthaya hiç bakmaz.bütün kızlar onun peşindedir
yuya : (burçin Santacruz)Okula yeni gelmiştir.Bütün erkekler peşinden koşar fakat yuya hiç yüz vermez onlara.Çok güze
l bi kızdır.
jose luis: marthayı platonik olarak sever ama martha ona hiç yüz vermez
martha:o da henry ye aşıktır.bi erkekte yakışıklılık değil para arar.
lisa:sınıfın en çalışkanlarıdır.kimse onunla pek arkadaşlık etmez perlita dışında.. sınıfta hep inek diye dalga geçerler hep onunla
candy (sandy nin ikizi): sınıfın en havalı kızıdır.havasından yanına yaklaşılmaz
sandy(elif): candy'nin aksine çok iyi yürekli kız.. perlitanın en iyi arkadaşı.
mariana:rosamaria nın arkadaşı.. çok samimi arkadaşlardır

En son tarafından Paz Kas. 18 2007, 22:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.thaliafan.com
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: 1.bölüm   Paz Ekim 14 2007, 17:21

1.Bölüm:Abla nolur birgün de erken kaldırmasan

günlerden pazartesi... Herkeste bi telaş,bi acele.. Rosamaria yine erkenden kalkmış kahvaltıyı hazırlamıştı.
Az sonra Perlita'yı uyandıracaktı az kalmıştı... Perlita ise mışıl mışıl uyuyordu.. Az sonra o tatlı uykusu
bozulacak ve söylenecekti ablasına herzamanki gibi.. Onun ablasıyla didiştiğine bakmayın.O ablasını çok
seviyor ve ablası onun herşeyi,aynı şey ablası için de geçerli.
Rosamaria Perlitanın saçını okşayarak;
- benim güzel meleğim uyan tatlım okula geç kalacaksın
Perlita öbür tarafa döner;
-Uyuyorum yaa git başımdan
Rosamaria;
-Hadi hadi söylenme kalk .. Neden akşam geç yatıyorsun? Akşam geç yatarsan uyanamazsın zaten
Perlita;
- Abla başladın yine nasihatlerine.. Nolur uyuyayım.. Abla nolur bir gün de erken kaldırmasan.. O kadar çok uykum var ki..
Rosamaria sesinin tonunu kalınlaştırır ve yavaş yavaş kızma moduna girmiştir ;
-Kalk çabuk yataktan! Hergün geç kalıyorsun okula bugün de geç kalma okula.. devamsızlıktan sınıfta kalacaksın.. Bak eğer sınıfta kalırsan seni artık okula göndermem ona göre...
Perlita;
-Abla tamam kızma şaka yapmıştım.. Kalkıyorum of!!!
Rosamaria;
-Elini,yüzünü yıka yemeğini ye. Geç kaldın okula az vaktin kaldı..
Perlita;
-Eyvaaah!!!
Rosamaria şaşkın;
-Neoldu?
Perlita bi yandan çabucak giyinmeye diğer yandan da ablasıyla konuşmaya çalışır;
-Bugün ilk ders tarih:(
Rosamaria;
- Eeee nolmuş tarihse?
Perlita üstünü giyinmiştir ;
-Bugün sözlü vardı tarihten:( Offf ya tarih öğretmeni geç kalanları sözlüye kaldırıyor :'(
Rosamaria;
-Yoksa sen çalışmadın mı?
Perlita;
-Ben yüzümü yıkamaya gidiyorum abla...
Rosamaria;
-Soruma cevap ver sen sözlüye çalışmadın mı?
Perlita aceleyle elini yüzünü yıkar ve mutfağa gider...
perlita ablasına bakar ve;
- abla ben kahvaltı yapmayacağım aç değilim çok geç kaldım
Rosamaria;
-Olmaz yap kahvaltını.. Seni okula bu seferlik götürüyorum ama yine geç kalırsan ozaman
götürmem..
Perlita;
-Ablacığım.. ablaların bitanesi.. seni çok seviyorum tatlım benim :)
Rosamaria;
-Sen soruma cevap vermedin.. Sözlüye niye çalışmadın?
Perlita;
- ya abla tarih dersini sevmiyorum.. öğretmen beni kaldırmaz diye düşünüyorum
Rosamaria;
-Ne yaptın dün akşam?
Perlita;
- Ya abla Sandy ile sohbet ettim beni aradı.. Sonra da Lisa ile biraz mesajlaştım.. Günde 20 kitap okuyor bu kız.. Çok bilgili... Sınıftakiler onunla dalga geçiyor inek diye.. Kimse onunla arkadaşlık yapmıyor.. Tek arkadaşı benim:) Bi görsen çok komik kocaman kocaman gözlük takıyor Very Happy
Rosamaria;
-Sen onunla arkadaş olduğuna emin misin?
Perlita;
- Evet abla neden sordun?
Rosamaria;
-Peki ozaman niye dalga geçiyorsun komik olduğunu söylüyorsun?
Perlita;
-Onunla konuşuyorum ama komik buluyorum..
Rosamaria;
-Tamam oyalanma.. Acele et biraz
Perlita;
-tamam abla :)
Perlita yemeğini yer,elini yıkar.. ayakkabısını giyer ve ablasının arabasına biner..
Perlita okula gidene kadar sürekli söylenir;
-Abla lütfen hızlı sürer misin 10 dakika kaldıSad
Rosamaria;
-Merak etme yetişiriz.. Hızlı süremem.. Kaza yapmamı mı istiyorsun sen?
Perlita;
-Hayır abla kaza yapmanı istemem:)
Derse 5 dakika kala okula yetişirler..
Perlita;
-Ablacım bana şans dile umarım beni kaldırmaz öğretmen sözlüye
Rosamaria;
-Kaldırması iyi olur belki aklın başına gelir de çalışırsın derse :) sana kolay gelsin :)
Perlita;
-Teşekkür ederim ablacım :) kendine iyi bak Wink
Rosamaria;
-Sen de tatlım :) iyi dersler :) hoşçakal
Perlita;
-güle güle ablacım

Perlitanın ablası gider ,Perlita ise en yakın arkadaşı Sandy'nin yanına oturur..
Perlita;
-Sen sözlüye çalıştın mı?
Sandy;
-Hayr.. Nefret ederim tarih dersinden
Perlita;
- Ben de Very Happy
Sandy;
-Ama belki bu sınıftaki kızlar tarih dersini çok sevecek..
Perlita;
-Aaaa! Nerden biliyorsun?
Sandy;
-Tarih öğretmeninin çok yakışıklı,cool ,çok popüler oğlu bu okulda okuyacak..
Perlita;
-İsmi ne? Merak ettim şimdi:)
Sandy;
-Duyduğum kadarıyla ismi Henry miş.. Çok tatlıymış:)
Perlita;
-Kaç yaşında peki?
Sandy;
-Bizimle aynı yaşta,12 yaşında :)
Perlita;
-Çok sevindim yaa :) Ne güzel :) Ya çocuk nezman geliyor ? Çok merak ettim:)
Sandy;
-İnanmayacaksın ama bugün geliyor:)
Perlita;
-Yaaa çok sevindim :)
Tarih öğretmeni gelir ve bi sessizlik başlar.. Tarih öğretmeninin ismi Jesse :)
Bay Jesse;
-Çocuklar size bi müjdem var..
sınıf (koro halinde) ; ne müjdesi öğretmenim??
Bay Jesse;
-Bugün oğlum bu okula başlayacak.. Benim öğrencim olacak.. Çok mutluyum.. Sözlüyü iptal ettim..
Haftaya yaparız sözlü:) Oğlumla çok iyi anlaşacağınıza eminim :)

Aradan bir saat geçer ve sınıfın kapısı vurulur..
bay jesse;
-buyrun?
Kapı açılır ve karşısında oğlunu görünce çok sevinir bay jesse.
Henry;
-Baba ben şimdi bunlarla aynı sınıfta mı okuyacağım?
Bay Jesse;
-Hoşgeldin oğlum seni çok özledim.. Evet bu sınıfta okuyacaksın.. Bunda bi sakınca görmüyorum.. Ya sen?
Henry;
-Yok baba ben de bi sakınca görmüyorum.. Öylesine dedim..
Bay Jesse;
-Candy sen Lisa'nın yanına otur..
Candy;
-Olamaz ben onun yanında mı oturacağıma ölsem daha iyi..
Henry:
- Öl ne bekliyorsun.. O sana meraklı değildir zaten.. Ben otururum yanında :)
Candy;
-Küstah!
Henry:
-Cadı
Bay Jesse;
-çocuklar kesin kavgayı.. tamam henry sen lisanın yanına otur..

O sırada Sandy ile Perlita konuşurlar..
Sandy;
-çok tatlı çocuk değil mi :)
Perlita;
-Evet yaaa çok tatlı.. ben galiba aşık oldum.. Tarih dersi benim en sevdiğim ders bundan sonra..
Sandy;
-Kendini fazla kaptırma :)
Perlita ;
-Kaptırmam :)
1.bölümün sonu

Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: 2.bölüm   Paz Ekim 14 2007, 17:22

2.Bölüm: Perlita tarih profosörü olacak nerdeyse :p
Günlerden pazar günüdür ve okullar tatildir.Ertesi gün ise Tarih sınavından sözlüye kaldıracak öğretmen.. Perlita eskiden sözlüyü hiç umursamazdı,nasıl olsa öğretmen beni kaldırmaz diye düşünüyordu.Ama şimdi sözlü yüzünden eski alışkanlıklarını da bıraktı hemen hemen.Onun bu
halini gören ablası sorar;
-Perlita sana ne oldu böyle?kaç gündür ders çalışıyorsun.Sen hiç ders çalışmazdın.Ne oldu böyle?
Perlita:
-Ablacığım yarın sözlü var,oyüzden çalışıyorum.
Rosamaria:
-iyi de tatlım sen sözlüye çalışmazdın eskiden.Nerden çıktı şimdi çalışmak?
Perlita:
-Ablacığım baktım notlarım çok bozuk,düzeltmeye karar verdim.
Rosamaria:
-Umarım bunun altından birşey çıkmaz...
Perlita:
-Yok ablacım ben dersime çalışıyorum.Ders notlarımı düzeltmek istedim.Hepsi bu Wink
Rosamaria;
-bak şimdi gözüme girmeye başladın canım.. sen çalış sözlüye.. benim yine konserim var bugün
.Akşam yokum.
Perlita:
-Tamam ablacım..

Perlita kendisini öylesine derse kaptırmıştı ki ablasının sözlerini tamam diye geçiştirdi.Eskiden
ağlardı "bu akşam da mı gidiyorsun,beni de yanında götür" diye.Ama ağlamamıştı bu sefer.Ablası çok şaşırdı;
-Tatlım söylediğimi duymadın sanırım.Eskiden benimle gelmek isterdin.Bi tepki göstermedin.
Söyler misin lütfen,seni bukadar değiştiren ne?
Perlita :
-hiiiiç ablacım :) derse dalmışım kusura bakma :) Yine mi konsere gidiyorsun Sad
Rosamaria:
-Evet tatlım,bu benim işim Wink hayranlarıma konser vermek hoşuma gidiyor.
Perlita:
-Dünyanın en iyi sesi sende ablacığım,dünyanın en iyi sesi:)
Rosamaria:
-Teşekkür ederim bitanem Wink hadi oyalanma! dersine çalış :)
perlita:
-tamam ablacığım
Rosamaria Perlita'yı öper ve Perlitanın odasından çıkar.Perlita ise harıl harıl ders çalışmaktadıkr
.
........

Perlita okuldadır ve neredeyse Tarih kitabının hepsini ezberlemiştir.Gözleriyle etrafı aradı ama
Henry yi göremedi bitürlü.Acaba neden gelmedi diye meraklandı.İçi içini yedi bitirdi o gelene..
Neyseki Henry geldi ve PErlita da rahatladı.Sevdiği çocuk karşısındaydı.Onu görünce kalbi pır pır
atıyordu.Fakar Henry hiç yüz vermiyordu kızlara.Kızları peşinden koşturmaya bayılırdı.Fakat
Perlite hoşlanmasına rağmen peşinden koşmuyordu.Sevdiğini de belli etmiyordu.Sadece uzaktan bakınmakla yetiniyordu.Henry onunla ilgilensin diye tarihi su gibi içip bitrmişti.
Veee derkennn sözlü zamanı geldi.Jesse öğretmen Perlita'yı tahtaya kaldırdı ve kitaptan birkaç
soru sordu.Perlita kitaptakilerin hepsini ezbere biliyordu.Fakat heyecandan cevapları karıştırdı
ve yanlış cevap verdi.Halbuki hepsine çalışmıştı.Ama Henry ile gözgöze gelirken bütün ezberlediği şeyleri karıştırdı.Tüm sınıfa rezil olmuştu.Artık okula birdaha gidemezdi.Rezil bir
durumdaydı.Ağlamaklı oldu ama utandığından ağlayamadı.
Birden gözleri karardı,heryer dönüyordu.. Ve derkennn yere düştü.Tüm sınıf başına toplandı.
Jesse öğretmen çocuklara;
-Yerlerinize geçin,kalabalık yapmayın.Çocuğu bunaltıyorsunuz.Bayıldı... biriniz kolonya getirsin ... noldu bu çocuğa böyle...
Sandy:
-Perlita canım arkadaşım nolursun aç gözlerini.. bizi üzme nolursun gözlerini....
Lafını tamamlayamadı ve ağlamaya başladı.Bunun üzerine Jesse öğretmen;
-Sandy ağlama arkadaşın bayıldı sadece..
O sırada sınıftaki çocuklardan biri kolonya getirdi ve jesse öğretmene verdi.JEsse öğretmen
kolonyayı Perlita'nın burnuna koklattı yüzüne kolonya sürdü..
Bir,iki dakika sonra Perlita uyandı ve ;
-Bana ne oldu böyle? diye sordu..
Sandy:
-Bayıldın.. Çok korktum sana birşey oldu diye..
Jesse öğretmen Perlita'ya istersen sen dinlen yarım saat,biraz kendine gelirsin.Sana not vermiyorum.Tekrar kaldırcağım seni sözlüye.
Perlita:
-tamam öğretmenim
Sandy:
-Perlita yalnız kalmasın onun yanında olabilir miyim , diye sorar öğretmenine.
Jesse öğretmen:
-Peki,yarım saat sonra burdasınız ..
Sandy:
-Tamam öğretmenim Wink
Sandy ile Perlita dışarı çıkarlar.. Sandy onu süzer ve aklına takılan birkaç soruyu sorar perlitaya:
-Sen neden bayıldın? Bi ara ağlamaklı oldun,neden?
Perlita:
-soruların cevaplarnı biliyordum karıştırdım.Rezil oldum ben.Artık kimsenin yüzüne bakamam.
Herkes dalga geçecek benimle.
Sandy:
-Olur mu canım saçmalama.. Tabiki kimse böyle düşünmeyecek.. hEyecan mı yaptın yoksa?
Perlita:
-şeyyy.. Evet.. Henry ile gözgöze geldim.Ona aşık oldum ben.Rezil oldum herkese,en başta da ona Sad
Sandy:
-Saçmalama Perlita,olur mu öyle şey.. Böyle düşünme lütfen.Sen rezil olmadın..
Perlita:
-Gerçekten böyle mi düşünüyorsun..
Sandy:
-evet canım Wink
Perlita;
-Şimdi iyiyim saol canım..
Sandy:
-Yarına kadar biraz daha çalışırsın.Sözlüye yarın kalkıyorsun..
Perlita:
-yoo,hayır iyiyim. sözlüye kalkmak istiyorum.. iyyiyim ben sınıfa gidelim hadi..
Sandy:
-Emin misin iyi olduğuna.Biraz kendine gelmen için izin verdi öğretmen.Bu fırsatı değerlendirelim.yarım saat ders yok ne güzel değil mi:D
Perlita:
-Gidelim lütfen,ben sınıfta olmak istiyorum.Henry olmasa ben de fırsatını bulup kaçarım.
Sandy:
-Tamam gidelim arkadaşım Wink
Sınıfa giderler.Jesse öğretmen;
-Şimdi nasılsın perlita,iyi misin?
Perlita:
-Evet,iyiyim saolun. Ablamı aramadınız değil mi?Duyarsa üzülür.
Jesse Öğretmen:
-Aramadım ama arayacğım senin bayıldığını bilmesi lazım.
Perlita:
-Nolur aramayın öğretmenim nolursunuz ablam çok üzülür..
Jesse Öğretmen:
-Neden bayıldığını bilmemiz lazım.Belki önemli olabilir.Aramayacağım ama sen söyleyeceksin .doktora gidersiniz neden böyle olduğunu anlarsınız.. Bunlar ihmale gelmez çok önemli konular bunlar.
Perlita:
-tamam ben söylerim.Sözlüye kalkmak istiyorum.. Ben iyiyim..
Jesse Öğretmen:
-Emin misin?
Perlita:
-evet ,öğretmenim
Jesse Öğretmen:
-peki ozaman ilk sorumu sorayım..
Jesse öğretmen sorularını sorar ve perlita hepsini bilir ve sözlüden yıldızlı beş alır.Perlita çok mutludur.Rezil olduğunu düşündüğü biranda nasıl da herşey tersine dönmüştü.İyiki bayılmıştı..
Böylece rezil olmamıştı ve yeniden sözlüye kalkarak 5 almıştı.Çok mutlu olarak eve döndü.
Ablasına müjdeli haberi verdi..
-Abla ,ablacım ben sözlüden beş aldım..
Rosamaria:
-Çok sevindim bebeğim.bunu kutlamak lazım.Benden ne istersin söle canım..
Perlita:
-Konsere gidiyorsun sürekli benimle hiç vakit geçirmiyorsun.. Bir gününü de bana ayırır mısın
ablacığım ?
Rosamaria:
-Tabiki de bebeğim.. Yarın konserimi erteleyebilirim senin için.Sen benim için herşeyden önemlisin tatlım...
2.bölümün sonu

Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: 3. bölüm   Paz Ekim 14 2007, 17:22

3.Bölüm: Yaşasın! Ablam bugününü bana ayıracak :)
Rosamaria:
-tatlım kalk hadi okula geç kalacaksın..
Perlita:
-Ablacığım bugün okula gitmesem olmaz mı
Rosamaria:
-Olmaz,gitmelisin..
Perlita:
-Fakat bugünümü seninle geçirmek istiyorum.Lütfen ablacığım
Rosamaria kardeşinin yalvaran gözlerine bakar ve :
-tamam tamam yalnız bu seferlik göz yumuyorum okula gitmemene.Ama sadece buseferlik.Tamam mı?
Perlita:
-tamam ablacığım. Sen ablaların birtanesisin.Konserini iptal ettin mi abla?
Rosamaria:
-Maria Liz'e söyleyeceğim konserin iptal olduğunu..
Rosamaria menejer maria liz'in yanına gider ve konseri iptal ettiğini söyler.Bunun üzerine
Maria Liz:
-Olur mu öyle şey?Ya hayranlarınız ne yapacak?Hayranlarınızı düşünmüyor musunuz?
Rosamaria:
-Tabiki de düşünüyorum ve çok seviyorum hayranlarımı.Fakat kardeşim hayranlarımdan daha önemli.Ona söz verdim bir günümü onunla geçireceğime dair.
Konserimi birgün sonraya erteliyorum.Sen söylersin.
Maria Liz:
-Fakat olur mu öyle şey.. Herşeyi hazırladık,organize ettik.. Kardeşinle sonra da vakit geçirirsin.
Rosamaria:
-Daha fazla ısrar etme.Sana son sözümü söyledim.
Rosamaria sinirle odadan çıkar.Perlita olanları duymuştur ve ablasına:
-konuştuklarınıza kulak misafiri oldum abla.benim yüzümden iptal etme konserini.Lütfen..
Rosamaria:
-Olmaz tatlım.. kendini suçlama,ben böyle olmasını istedim.
Perlita:
-Aba bir fikrim var..
Rosamaria:
-neymiş o tatlım..
Perlita:
-sen konseri iptal etme.Konser vereceksin,ben de geleceğim konsere fakat beraber larkı söyleyeceğiz.
Rosamaria:
-Maria Liz'in seni kabul edeceğini sanmıyorum...
Perlita:
-benim sesim çok güzel,kabul eder bence.
Maria Liz yanlarına gelir:
-size son kez soruyorum.konseri iptal etmek istediğinizden emin misiniz?
Rosamaria:
-Hayır Maria Liz.. Konseri iptal etmekten vazgeçtim.Kardeşimle beraber şarkı söyleyeceğiz konserde.
Maria Liz:
-Sesi nasıl?Güzel mi?
Perlita:
-Evet çok güzel sesim var.Ablamın bütün şarkılarını biliyorum hemen hemen.
maria liz:
-Duymadan inanamıyacağım.Söyler misin bir şarkı?
Perlita :
-tabi . en sevdiğim şarkı "es tu amor" onu söyleyeyim.
PErlita " es tu amor " şarkısını söyler ve menejer sesini çok beğenir:
-Tamam beraber şarkı söyleyebilirsin ablanla.Sesin çok güzel.
......
Perlita şuan konserdedir ablasıyla.Çok heyecanlıdır.İlk defa ablasıyla beraber şarkı
söyleyecekti.Bütün herkes Perlita'ya bakıyordu.Perlita içinden düşünüyordu.Ya kimse sesimi beğenmezse diye..
Konser bitti ve ikisinin de performansı süperdi.Seyirciler Perlitanın sesini çok beğenmişlerdi.Bunu fırsat bilen Maria Liz ona sorular sorar:
-Bak herkes senin sesini beğendi.Ablan gibi sanatçı olmak ister misin?

Perlita düşünür ve şu yanıtı verir..
-Hayır ben oyuncu olmak istiyorum.Sesim güzel olabilir ama bu sanatçı olacağım anlamında değil.Ben oyunculuğu çok seviyorum.Sanatçı değil oyuncu olmak istiyorum.
Maria Liz:
-Anladım.Fakat ablan da oyunculuk yaptı,küçük yaşında müzik grubu kurdu ve bugünlere kadar geldi.
Perlita :
-oyunculuğu çok seviyorum.Şarkıcı olmak istemiyorum.Ablam önce okulumu bitirmemi
istiyor aslında.
Maria Liz:
-Anladım Perlita.Benimki sadece bi öneriydi canım:)
Perlita:
-Öneriniz için saolun.
.....
Perlita,Rosamaria ve maria liz eve giderler..
Perlita hemen odasına gider,yatağa yatar.Gözlerini kapatır ve uykuya dalar.Çok yorulmuştu.Fakat buna değmişti.Ablsıyla beraber geçirdiği bir günü vardı.Diğer günlerde hiç birarada olamıyorlardı.Yılda iki kez turneye çıktığı için ablasının yüzünü
çok az görüyordu...
Rüyasında Henry'yi görmüştü.Aynı sırada oturuyorlar ve bakışıyorlardı .. Birbirlerine birşeyler anlatıp kahkahalarla gülüyorlardı...

3.Bölümün Sonu

Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: 4. bölüm   Paz Ekim 14 2007, 17:23

4.bölüm:Talihsiz Bir haber...

Günlerden salıydı ve Perlita'nın hiç okula gitmeye niyeti yoktu.Gitmek istemedi önce fakat sonra Aklına Henry geldi ve gitmeye karar verdi.Onun için katlanıyordu
okula.Henry onun arkadaşı mıydı? Arkadaştan öteydi onun için.. Belki de ilk defa aşık oluyordu...

------
Uzun uğraşlarına rağmen okuldaydı sonunda... Sınıfta bir sessizlik vardı.. Bu sessizliğin nedenini anlayamadı birtürlü... Sanki dün yokken sınıfta birşeyler ol-
muştu.. Sandy'nin yüzüne bakar,Sandy üzgündür..
Perlita:Sandy lütfen söyler misin neden bukadar sessiz sınıf,neden üzgünsünüz?
SAndy perlitanın yüzüne bakar ve;
-Gerçekten bilmek istiyor musun nedenini...
Perlita: Evet Sandy lütfen söyler misin ne oldu böyle sınıfa..Bilmek istiyorum..
Sandy ağlamaya başlar ve ;
-Lütfen artık sorma ,söyleyemem ,söylemeye cesaret edemiyorum..
Perlita:
-Sandy lütfen söyler misin ne oldu?
Sandy:
-Lütfen ısrar etme
Perlita:
-Çok merak ediyorum..
Sandy:
-lütfen artık sorma..
Perlita:
-tamam Sandy... Sormayacağım..Sen bana herşeyi söylerdin..
--------
Sınıfa Perlita'nın tanımadığı öğretmen girer...
Acaba bu öğretmen kim,ve tarih dersinde ne arıyor.. Jesse öğretmen nerdeydi...
Bütün bu soruların cevabı az sonra belli olacaktı..
Sınıfa giren öğretmen kendini tanıttı;
-Merhaba çocuklar ben Fernando.Sizin sınıfın tarih derslerine bundan sonra ben gireceğim.. Biliyorum sizin için çok zor bu.. ALışmak çok zor.. Başımız saolsun.. Jesse öğretmen rahat uyusun..
Perlita bunları duyar duymaz şok geçirir..
-Neee ,Jesse öğretmen öldü mü.. İnanmıyorum ben .. Bunun yalan olduğunu söyleyin lütfen.. İnanmıyorum öldüğüne..
Sandy:
-sana bunu söylemeye cesaret edemiyordum.. Dün sınıfta kalp krizi geçirdi.Yapılan müdahalelere rağmen kurtulamadı.. Hepimiz çok üzgünüz..
Ders yapmak gelmiyor içimizden. Umarım bizi anlayışla karşılarsınız öğretmenim..
By Fernando :
-Sizi çok iyi anlıyorum çocuklar.. Haftaya kadar ders yapmaycam.. ozamana kadar toparlanacağınıza eminim..
Perlita:
-Henry artık okula gelmeyecek mi? Henry'nin yanına gidip onu teselli etmek istiyorum.Adresini biliyor musunuz..
Sandy:
-ben biliyorum.bugün sınıfça Henry'nin yanına gidelim.Onu yalnız bırakmayalım..
---------
Henry'nin yanına giderler.. Henry ağlamaklı olur bu zor anlarında arkadaşlarını
görmek onu çok mutlu etmiştir.. Onun şuan ihtiyaç duyacağı tek şey arkadaşlarıydı..
Perlita;
-Henry çok üzgünüm.. Mekanı cennet olsun.. Sen yalnız değilsin biz varız..
Henry Perlita'nın yüzüne bakar ve Perlita'nın elini tutar;
-Teşekkür ederim Perlita dostlarımın olması beni biraz rahatlattı şu zor günlerimde..
Sonra arkadaşlarına döner ve;
-Geldiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar.Babamın ölümü beni yıktı,siz olmasaydınız benim halim daha da kötü olurdu.İyiki geldiniz..
Martha:
-Okula gelmeyecek misin artık?
Henry:
-Bilemiyorum.. O okul hele de o sınıf bana babamın gözlerimin önünde öldüğünü
hatırlatıyor.. Gelemeyeceğim.. Çok kötü oluyorum..
Sandy:
-Biz de çok kötüyüz fakat gelmelisin okula.Eminim ki baban da bunu isterdi...
Henry:
-Evet ,babam hep okumamı ve meslek sahibi olmamı isterdi.. Fakat kendimi toparlamam lazım bu halde okula gelemem.. Belki ilerde fikrim değişir ,gelirim..
Perlita:
-Seni tekrar okulda görmek isteriz :) dostlarının olduğunu unutma :)
Henry:
-Biliyorum Perlitacığım,Bu yönden çok şanslıyım Wink

Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: 5.bölüm   Paz Ekim 14 2007, 17:24

5. bölüm: sınıfa yeni bir öğrenci geldi,bütün erkekler onun peşinde
Sandy: perlita biliyor musun bugün sınıfa yeni biri gelecekmiş. daha şimdiden bütün erkeklerin dilinde. yok güzel mi yok nezaman
geliyor filan.
Perlita: Yaaa .. Sanki sınıfta kız kıtlığı var hep böyleler yeni biri geldiği zaman böyle olurlar.. sanki ne var ki...

Bu sözleri duyan Candy hemen atılır:
-ne o kıskanıyorsun galiba
Perlita:
-hayır Candy kıskanmıyorum ama çok kızıyorum bu duruma
Candy:
-hem sanane bundan salak şey
Sandy:
-Candy offf yine başladın.. Salak mısın kızım sen ,senin gibi ikiz kardeşe sahip olduğum için utanıyorum kendimden
Candy:
- Ben de senin gibi iyilik meleği kardeşim olduğu için utanıyorum
Sandy:
-çok havalısın,kötüsün,kıskançsın,bencilsin...
Perlita:
-kızlar benim yüzümden kavga etmeyin..
Sandy:
-haklısın perlitacım bence hiç deymez bunun gibilerle kavga etmeye,gel biz başka yere gidelim
----------
aradan saatler geçer ve müzik dersi başlar..
Perlitanın en sevdiği ders müziktir çünkü bu dersi çok iyi kaynattıkları için müzik dersi onun en sevdiği ders olmuştur..
Ama Lisa derslerin kaynatılmasından hiç hoşlanmaz her defasında arkadaşlarına bu derstde çok önemli neden kaynatı-
yorsun dediği halde aldığı karşılık hep şu oluyor ;
-karışma sen inek

-------
Sınıfın kapısı vurulur.Müzik öğretmeni Jonattan:
-gel..
İçeriye çok güzel bir kız girer bütün erkeklerin gözü üzerindedir.
kız:
-şeyy öğretmenim ben yeni geldim adım Yuya
Bay Jonattan
-- oooo hoşgeldin yuyacım.. arkdaşlar bakın size söz ettiğim öğrenci Yuya :) hadi tanış yuyacım arkadaşlarınla :)
bütün erkekler tanışmak için sıra olur..
Yuya:
-tamam yeter gerek yok..
Bay Jonattan:
-kendine yer seç Yuyacım..
Bütün erkekler sırasının yanını gösterir ve buraya otur diye bağırışırlar..
Yuya:
-Ben gözlük takan kızın yanına oturmak istiyorum.İsmin ne senin?
Lisa:
-adım lisa :)
Yuya:
-mrh lisa ben de Yuya :) tanıştığımıza memnun oldum..
bütün erkekler isyan eder yanına oturmadığı için
Perlita:
-off sanki kıtlıktan çıkmışlar şu erkeklere bak..
Sandy:
-Evet şekerim hiç güven olmuyor bu erkeklere çok çapkınlar..
Perlita:
-Evet.. Ama dikkat ettin mi Henry hiçbirşey yapmadı demekki o farklı
Sandy:
-Gerçekten de öyle.. acaba bir sorunu mu var.. ama sen de yine fazla ümitlenme sonradan ilgi gösterebilir
Perlita:
-anlamıyorum ya neden Lisanın yanına oturdu ki Lisa sevilmiyor ki ..
Sandy:
-Belki de acımıştır..
Perlita:
-olabilir...
----
Lisa Yuya'ya sorar;
-Birşey merak ettim ,sorabilir miyim?
Yuya:
-Evet tabiki de sorabilirsin..
Lisa:
-yanlış anlama ama okadar kişi varken neden benim yanıma oturdun.. yani sınıfta beni sevmezler de
Yuya:
-neden sevmiyorlar?
Lisa:
-benimle inel diye dalga geçiyorlar...
Yuya:
-hımmm... anladım... içimden öyle geldi.. kanım ısındı sana.. hem bence sen sevilmeyecek biri değilsin..
Lisa:
-ilk defa böyle güzel sözler alıyorum çok teşekkür ederim arkadaşım beni okadar mutlu ettinki Very Happy
Yuya:
-Rica ederim.. Aman bu erkekler de hemen yılışık gibi...
Lisa:
-evet öyle ama çok komikler Very Happy
Yuya:
-hiç sevmem böylelerini..
Lisa:
-ben de Very Happy
------
Teneffüs olur
-------
James:
-Mrh yuya ben James beraber teneffüse çıkalım mı?
Tom:
-aaa sana noluyor yuya benimle çıkacak tenefüse değil mi
john:
-tabiki de benimle çıkacak..
Yuya bunalır ve;
-offfff yeter ... hiçbirinizle tenefüse çıkmayacağım .. Gel Lisa bunaldım bunlardan.. Sakın peşimden gelmeyin offf!!!
Tom:
-tamam kızma yuyacım :)
Yuya:
-bana yuyacım diye hitap etme.. Sizin gibi erkeklerden kurtuluş yok mu...
Sandy ile Perlita gelir yanlarına:
perlita:
-merhaba Yuya:) biz de sizinle gelebilir miyiz ben Perlita arkadaşım da Sandy:)
Yuya:
-Tabiki de gelebilirsiniz..
Lisa,Yuya,Perlita ve Sandy dışarı çıkarlar ve arkalarından da gizlice erkekler gelir..
Bir yandan yürürler diğer yandan da konuşurlar...
Yuya:
-bu okuldaki erkekler amma yılışıkmış..
Perlita:
-evet sanki kız kıtklığı var.. aç kurtlar gibi..
Yuya:
-böylelerinden nefret ediyorum.. Ama içlerinden biri var tek o böyle davranmadı.. ismi ne
Sandy:
-ismi henry.. Perlita çok seviyor onu ama karşılık vermiyor ona ..
Yuya:
-üzüldüm .. umarım karşılık verir birgün.. Eee sevdiğini ona söyledin mi
Perlita:
-hayır şekerim söyleyemedim.. çünkü beni terslemesinden korkuyorum..
Yuya:
-kızlar size sır verim mi?
perlita,lisa ve sandy evet diye bağırırlar..
Yuya:
-benim sevdiğim biri var yaklaşık bir aydır çıkıyoruz.. Ona söyledim o da bu okula gelecek..
Perlita:
-aaa ne güzel çok sevindim ben..
Sandy:
-Ben de
Lisa:
-Ben de çok sevindim. ama benim ne zaman sevgilim olacak bilemiyorum çünkü bu inekliğimle kimse beni sevmiyor..
Sandy:
-olsun sandy biz seni seviyoruz.. belki birgün karşına prens çıkar
Lisa:
-umarım..
yuya:
-üzülme şekerim.. erkeksiz hayat daha güzel bence.. ilerde olacak mutlaka.. bunu sakın unutma
Perlita:
-en azından benimki gibi platonik değilsin der...
böylece 4ü çok iyi arkadaş olurlar ve nereye giderlerse gitsinler hep beraberdirler.....

delare_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 777 Nerden : İstanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Umutsuz geçmişlerin umutlu yarınları   Paz Ekim 14 2007, 17:38

Çok güzel oluyor canım devamını mutlaka bekliyorum.
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Umutsuz geçmişlerin umutlu yarınları   Paz Ekim 14 2007, 17:44

saol cnm :) 5. bölümü bugün yazdım Very Happy devamı gelecek inş
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Umutsuz geçmişlerin umutlu yarınları   Ptsi Kas. 19 2007, 00:14

6.Bölüm=Büyük fedakarlık
Yeniyıla 1 hafta vardı.Herkes telaş içerisinde alışverişlerini yılbaşı hazırlıklarını yapıyordu.Perlita'nın sınıfında bir gelenek vardı.Yılbaşı ağaçlarıyla sınıfı süslerlerdi.Herkesten
para toplanırdı.Sıra yılbaşı süsleri almaya gelirdi.Öğretmen bu iş için iki öğrenciyi görevlendirirdi mutlaka.Sandy ile Perlita seçilmişti bu sene de.İsimlerinin okunduğunu
duydukları anda sevinçten gözleri hiçbirşeyi görmüyordu.Böylece derslere girmeyeceklerdi alışveriş bahanesiyle.Perlita içinden keşke Henry'de bizimle gelse diye düşündü.
Öğretmeni neden Henry'yi seçmemişti sanki,Henry'ye baktı gözlerindeki o sevincin yerini hüzün aldı.Bunu farkeden Sandy arkadaşının bu halini gördü ve üzüldü.Arkadaşı için
birşeylerden fedakar etmesi gerekiyorsa hemen fedakar edebilirdi.Düşündü ve öğretmene söylemeye karar verdi.

Sandy:
-Bayan Marissa size söylemek istediğim çok önemli diyeceklerim var
Bayan Marissa:
-Tabi canım söyleyebilirsin.
Sandy:
-Yalnız konuşabilir miyiz?Çünkü size söylemek istediklerim çok özel :)
Bayan Marissa:
-Tabiki de Sandycim :)

Sandy ile Bayan Marissa sınıftan çıkarlar.
Sandy:
-Şey Bayan Marissa ben Perlita ile gitmek istemiyorum.
Bayan Marissa:
-Aaaaa neden öyle düşünüyorsun canım?Siz çok iyi arkadaş değil misiniz?
Sandy:
-Artık değiliz,bundan sonra olacağını da sanmıyorum.İstemiyorum onunla gitmeyi.
Bayan Marissa:
-İyi madem öyle,gitmezsin.Ama arkadaşın çok üzülecek
Sandy:
-Hiç umrumda değil,banane.

Bayan Marissa:
-Tamam ozaman madem sen gitmek istemiyorsun,senin yerine gidecek kişiyi seçmek sana düşüyor.Kimin gitmesini istiyorsun senin yerine?
Sandy:
-Henry yeni geldiği için bu geleneğimizi bilmiyor.Bence onun gitmesi daha uygun olur.
Bayan Marissa:
-tamam ozaman ben gerekli açıklamayı sınıfa girince yaparım.
Sandy:
-saolun Bayan Marissa :)
Bayan Marissa:
-Rica ederim :)
Bayan Marissa ile Sandy sınıfa girerler.
Bayan Marissa ;
-Arkadaşlar Sandy'nin işi çıkmış.Gidemeyecekmiş.Henry'yi seçtim onun yerine.Yılbaşı süslerini almaya Henry ile gidiyorsun Perlitacığım :)
Perlita:
-Tamam Bayan Marissa ..
Perlita Sandy'nin yüzüne bakar.Sandy Perlita'nın ona baktığını görür görmez yüzünü başka tarafa çevirir.
Perlita:
-Sandy senin işin mi çıktı? fakat sen bunu duyunca çok sevinmiştin.İşin olsaydı bukadar sevinmezdin.Neden gitmek istemiyorsun?
Sandy:
-İşim çıktı.
Perlita:
-Bence yalan söylüyorsun.İşin çıkmadı.Sen benimle gitmek istemiyorsun.
Sandy yaptığı fedakarlığın anlaşılmasından korktuğu için Perlita'ya yalan söyledi.
-Evet seninle gitmek istemiyorum.Lütfen daha fazla sorup ta ısrar etme.
Perlita:
-Sandy unuttun mu biz çok iyi arkadaşız,kanka gibiyiz.Neden bana böyle davranıyorsun?
Sandy:
-Artık en iyi arkadaşım değilsin.Bu cevabı almak istiyordun aldın işte cevabı.Lütfen daha sorma!
Perlita:
-Senin ikizkardeşinden farklı olduğunu,iyi olduğunu sanmıştım ama yanılmışım.Artık seninle konuşmayacağım.
Henry gelir yanlarına..
-Kızlar neoldu neden tartışıyorsunuz?
Sandy:
-yok biz tartışmıyoruz.
Perlita:
-evet tabiki de tartışmıyoruz.Tartışacak kadar bile onunla iletişim kurmayacağım artık.
Henry:
-iyi ozaman.Peki size birşey soracağım?Yılbaşı alışverişi için saat kaçta ve nereye gideceğiz?
Perlita:
-Yarın 9ta burda ol.Okulda buluşalım.
Perlita sınıf öğretmeni Bayan Marissa ile konuşmaya gider..
O sırada Henry:
-Sandy sen ağlıyorsun.
Sandy:
-yok birşeyim.Sana öyle gelmiştir.
Henry:
-Sen kesin birşeylere kızmışındır.Hadi söyle bana :) Neden tartıştınız Perlita ile?Aranızı bozan şey ne?
Sandy:
-Boşver Henry,söylemek istemiyorum,anlayışla karşıla lütfen..
Henry:
-Tamam ,kusura bakma:)
Sandy :
-yok ,asıl sen benim kusuruma bakma.Perlita yalnız git onun yanına.
Perlita bir köşede ağlamaktadır.Henry yanına gider.
Henry:
-neden ağlıyorsun?
Perlita:
-Birşeyim yok.Oh olsun işte Bayan Marissa'ya söyledim.Sıramızı değiştirecek.Artık onunla aynı sırada oturmak istemiyorum Sad
Henry:
-Neden kavga ettiniz?
Perlita:
-Onu iyi biri sanmıştım.İkiz kardeşi çok kötü kalpli.Onun farklı olduğunu düşünmüştüm Sad

---devam edecek---

__THALIA__
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 2096 Nerden : Kalbim İstanbul'da.. Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Umutsuz geçmişlerin umutlu yarınları   Ptsi Kas. 19 2007, 09:21

Teşekkürler Nazire abla..Çok güzel..:)
http://www.forum.emreaydin.org/
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Umutsuz geçmişlerin umutlu yarınları   Ptsi Kas. 19 2007, 16:02

saol cnm beğenmene sevindim Very Happy
__THALIA__
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 2096 Nerden : Kalbim İstanbul'da.. Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Umutsuz geçmişlerin umutlu yarınları   Paz Ara. 09 2007, 21:57

Yeni bölüm ne zaman? :)
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Umutsuz geçmişlerin umutlu yarınları   Paz Ara. 09 2007, 22:34

bu aralar ilham yok cnm Very Happy hiç keyfim yok yeni bölüm inş çok yakında... eee sen diğer hikayeyi devam ettirsene cnm :) üçümüz senaryo yazıyoruz ya Very Happy
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Umutsuz geçmişlerin umutlu yarınları   Paz Ara. 30 2007, 23:06

Aradan birgün gecer ve Henry ile Perlita alışveriş merkezine gidip yılbaşı süsleri alır.Perlita çaktırmadan Henry'ye
bakar.Biran gözgöze gelirler.Henry'nin de onu süzdüğünü farkeder ve bakışlarını başka yöne çevirir.
Perlita:
-Şeyyyy ,sence bu yılbaşı süsleri güzel mi?
Henry:
-Ben çok beğendim.Ya sen beğendin mi?
Perlita:
-Evet beğendim.
Henry:
-Keske Sandy de gelseydi.
Perlita önce üzgün birşekilde bakış atar ve daha sonra bu bakış kızgınlığa dönüşür.Sandy'nin yaptığını hala unutamıyordu.Demek bukadarmış arkadaşlığı,demek yalanmış herşey diye düşündü içinden.
Perlita:
-amaaaan henry boşver,onun adını bile duymak istemiyorum.
Henry:
-Neden?
Perlita:
-lütfen bilmiyormuş gibi davranma.O hain çıktı.Kötü kalpli,artık benim için Sandy yok.
Henry:
-Ama öyle deme o senin arkadaşın..
Perlita:
-Henry lütfen bu konuyu kapatalım onunla ilgili birşey konuşmak istemiyorum.Sinirlerim yıpranıyor.
Henry Perlitanın yüzüne bakar ve :
-Tamam Perlita ,kapatalım konuyu.
Henry ile Perlita okulun yolunu tutmuştur.Çok güzel süsler almıştır.Sınıfa giderler.
Candy Perlita'nın yanına gelir:
-Ohhh kardeşim de anladı artık ve bizden biri o da artık.Seni kullandı farkında mısın
Perlita:
-Sanane,bu seni ilgilendirmez..
Candy:
-Sana acıyorum sadece...
Perlita:
-Kimsenin acımasına ihtiyacım yok benim.. Çekil yolumdan..
Candy:
-Çekilmezsem nolurmuş..
Perlita:
-Gösteririm ozaman sana çekilmemeyi..
Candy:
-Sütçocugu gel de göster hadi!!!
Perlita:
-Sütcocugu sensin,beni sinirlendirme..
Candy Perlita'ya tokat atar. O sırada Perlita da Candy'ye tokat atar.Birbirlerinin saçlarını çekmeye başlarlar.Perlita
Candy'yi yere serer ve tokatlar Candy.Saçını başını yolar. Bayan Marissa gelir onları ayırır.
Bayan Marissa:
-İkiniz de cezalısınız!! Noel kutlamalarına katılmayacaksınız! Noel hediyesi de almayacaksınız.Yerlerinize geçin.
Ve sen Perlita senden beklemezdim böyle birşeyi.Yarın Rosamaria'yı buraya çağır onunla konuşmalıyım.Eğer ablan gelmezse sen de gelme okula.Yarın ablanı burda görmek istiyorum.
Perlita:
-Ama bayan marissa bütün suç Candy'nin. Bana tokat attı.Ben de kendimi savundum.
Bayan Marissa:
-ne olursa olsun şiddette şiddetle karşılık vermemen gerekiyor.Umarım bu size ders olur ve birdaha tekrarlamazsınız..
Perlita ağlayarak sırasına oturur.Sandy onun yanına oturur.Perlita'nın saçını okşar ve:
-Lütfen Perlita canım ağlama..
Perlita:
-Dokunma bana.Sen ikiyüzlüsün.Seni arkadaşım sanmıştım.Yanılmışım.Neden kavga ettiğimizi merak ediyorsan söyleyeyim.Çünkü,çünkü Candy senin beni kullandığını söylemişti.Bu yüzden.Gerçekten de haklı,sen beni kullandın.Artık seni görmek istemiyorum.Lütfen konuşma benimle.
Sandy Perlita'nın yanından gider.Cok uzgundur.Sandy'nin bu halini gören Yuya ona sorar:
-Neden üzgünsün?
Sandy:
-Boşver,şimdi seni de sıkmak istemiyorum.
Yuya:
-Lütfen anlatır mısın? Biz iyi dostlar değilmiyiz? beni sıkmazsın lütfen anlat..
Sandy yaptığı fedakarlıkları,Perlitanın ona olan davranışlarını herşeyini anlatır.
Yuya:
-Bence Perlita herşeyi bilmeli,böyle devam ederse arkadaşlığınız biter.
Sandy:
-Ben söyleyemem,bana inanmaz.
Yuya:
-ozaman ben söylerim.
Yuya gider,Sandy arkasından:
"-Dur Yuya söyleme" diye seslenir ama nafile.Yuya onu duymamıştır ve Perlita'nın yanına gider.
Yuya:
-Perlita sana söyleyeceğim çok önemli şeyler var.
Perlita:
-Neymiş o?
Yuya:
-o sana anlatmaya çekiniyor.O bazı fedakarlıklarda bulundu senin için.Sırf Henry ile başbaşa kalabilmen için seninle gitmek istemedi.Seni düşündü..
Perlita:
-kim?
Yuya:
-Sandy.Sandy herşeyi senin için yaptı.Senin Henry ile güzel bir zaman geçirmeni istedi.Bazı fedakarlıklarda bulundu senin için.Sandy şuan çok üzgün,herşeyi senin için yaptı.
Perlita:
-inanamıyorum.. ben de ben de onun hain olduğunu düşünmüştüm,ikiyüzlü olduğunu sanmıştım. Aman Tanrım!!! Ben neler dedim ona,çok kırdım onu.Onun kalbini kazanmak istiyorum.Şimdi onun yüzüne nasıl bakacağım.
Yuya:
-Eminim o seni affedecektir.Senin de onu affetmeni istiyor.
Perlita:
-Affetmek ne kelime ona nekadar teşekkür etsem azdır.Benim için nekadar fedakarlıklarda bulundu.Sırf benim için çok sevdiği şeyi yapmadı.Canım arkadaşım ..
Perlita duygulanır ve gözyaşlarına boğulur. Biraz kendine gelir ve Sandy'nin yanına gider.
İkisi birbirlerine bakar ve aynı anda:
-Affet beni,Çok kırdım seni SadSad
Birbirlerine sıkı sıkıya sarılırlar .. Yuya'ya bakarlar ve onları barıştırdığı için ona minnettarlık duyarlar..
Perlita:
-çok teşekkür ederim bitanecik dostum,herşey senin sayende oldu.sen olmasan arkadaşlığımız bitecekti Sandy ile.
Çok teşekkür ediyorum canım arkadaşım
Sandy:
-Evet iyiki varsın Yuyacım iyiki geldin sınıfımıza dostların en sadığı en iyisisin.
Yuya:
-Nedemek kızlar,kim olsa aynı şeyi yapardı.Beni duygulandırdınız valla Sad Ben de size çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız siz de..Bir de Lisa var dostumuz Wink
Perlita:
-Evet,ama ders çalıştığı için yanımıza pek gelmiyor.Harıl harıl ders çalışıyor.
Sandy:
-Bu yüzden sınıftakiler onunla inek diye dalga geçiyor.
Perlita:
-evet,kızlar benim büyük bir sorunum var.Benim başım büyük belada.Ablam kavga ettiğimi öğrenirse bana çok kızar.
Sandy:
-Evet bir de bu sorun var.Ama senin ablan kolay kolay kızmaz sana,seni çok seviyor.
Yuya:
-Kızlar ne kavgasından bahsediyorsunuz?
Sandy:
-Perlita Candy ile kavga etti.Candy'yi iyice benzetti oh olsun.Ama neyazıkki Bayan Marissa ikisine de ceza verdi.Yılbaşı çekilişi yapamayacklar ve yılbaşı ağacını süsleyemeyecekler.Candy haketti ,ben can dostum Perlitam için üzülüyorum.
Perlita:
-ve bayan marissa benim yarın ablamı çağırmamı istiyor.Ablamla görüşmesi lazımmış.Ablam bana çok kızacak.Evet beni çok seviyor ama bu bana kızmasına hiç engel değil.O hep benim iyiliğimi ve geleceğimi düşünür ve kavga etmemden hiç hoşlanmaz.Bu yüzden bana kızabilir.
Yuya:
-Olsun çekinme çağır ablanı,Ablan kızsa da senin iyiliğini düşünüyordur,kardeşinin kavgacı birisi olmasını kim ister ki zaten..
Perlita:
-haklısın.Ablamı çağıracağım.Bana kızsın razıyım.

6. bölümün sonu

__THALIA__
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Umutsuz geçmişlerin umutlu yarınları   Ptsi Ara. 31 2007, 15:20

Eline sağlık Nazire abla...Devamını bekliyorum! Wink

Umutsuz geçmişlerin umutlu yarınları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası