ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

thalia ile ilgili eski haberler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: thalia ile ilgili eski haberler   Salı Ekim 23 2007, 23:44

THALİA'LI REKLAMLAR Thalia bu yıl dünyaca ünlü bir kozmetik firması olan Meybelinne reklamında.Hepimiz yakında latin ateşini reklamlarda göreceğiz.Bu sayade tüm dünya Thalia'yı daha yakından tanıyacak.

THALİA ÖDÜLLERE DOYMUYOR
Thalia Premio De La Gente adlı Ödül töreninde Yılın şarkıcısı yanında, Yılın en iyi kaydı dalında ödül aldı.No Me Ensenaste Yılın Şarkısı Ödülünü aldı.Tebrikler Thalia.!

THALİA AMERİKA'YI SALLADI

Amerika'da yapılan Jingle Jam ve Jingle Ball konserlerinde Thalia muhteşem performansı ve farklı saç tipiyle konserlere damgasını vurdu. Konserde ünlü şarkısı The Mexican'ı seslendiren Thalia tek kelimeyle Amerika'dan fırtına gibi geçti.

THALİA'DAN AÇIKLAMA
Süperstar Thalia hakkında çıkan asılsız dedikodulara cevap verdi.Tommy ile mutlu olduklarını ve boşanma diye birşeyin olmadığını açıkladı.

THALİA İLE YENİDEN
Latin ateşi Thalia eğer kabul ederse yeni bir dizi çekimine başlayacak.Teklifi Thalia'ya sunan kişi ise Salvador Mejia.Hatırldığınız üzere aynı zamanda Rosalinda'nın yönetmeni idi. Umarız Thalia projeyi kabul eder ve onu tekrar ekranlarda görmeye başlarız.
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Salı Ekim 23 2007, 23:50

ŞOK ŞOK ŞOK NATALIA OREIRO THALIA' YI YAYLIM ATEŞİNE TUTTU

Bir İtalyan dergisiyle yaptığı röportajda Thalia' ya demediğini bırakmayan Natalia Oreiro, "Thalia' nın dizilerde oynadığı karakter kendi karakterinden çok uzak, gerçek kişiliğini hiç yansıtmıyor, iyi bir aile kızının başına gelen güçlüklere rağmen her şeye omuz germiş, alnının teriyle yaşayan bir karakteri canlandırıyor. Asıl karakteri ise başkalarının sırtından para kazanmayı seven bir kadın. Herkesin bildiği gibi Tommy Mottola ile evlendi çünkü kendini bir yıldız yapmak istiyordu. Bunu da başardı ama insanların gönlünde iyi bir karakterde kaldı, aslında hiç de göründüğü gibi değil. Kocasından ayrılmamasının nedeni parasının bitecek ve yıldızının kayacak olması. Aslında akılı bir kadın , kendini ağırdan satıyor. Bakın! Kocası ona malikaneler aldı. Kocasının parasını yiyor! Herkes bunu biliyor. Ben ise alnımın teriyle para kazanıyorum. Oynadığım dizilerde kendi karakterimi yansıtıyorum. Dürüst bir insanım, akıllı bir kadınım, sesim de güzel kimse bunun aksini söyleyemez! Thalia' nın çıplak fotoğrafları olduğunu biliyorsunuz. Benim ise öyle bir şeyim yok. (Tabi Natalia Oreiro' nun bütün fotoğrafları yarı çıplak, tangasız bir fotoğrafını gördünüz mü?) Sesimle ünlü oldum, oyunculuk yeteneğim olduğu için oyunculukta yapıyorum. Thalia' da ikisi de yok. Bir sanatçı önce ahlaklı olmalıdır. Fiziğine ve yüzüne güvenerek insanları kandırıyor! Thalia kendini benimle karşılaştırmasın, her konuda dizilerimle, çıkardığım albümlerle, sesimle ve oyunculuk yeteneğimle ona çok büyük fark atıyorum. Zaten bütün dünya da beni onunla mukayese etmiyor! Daha fazla dizisi ve albümü olması hiç bir şey sağlamaz. İnsanlar fiziğe değil sese bakar. Bende yüz güzelliği de, fizikte, seste, yetenekte var. Bazı ülkelerde tanınmamış olmam (ki böyle bir şey yok, olsa bile çok yakında tanınacağım), kendime güvenmemi etkileyemez. Thalia' ya hodri meydan O benim elime su dökemez!!.."
İşte haftalardır İtalyan basınını sallayan röportajın özeti...

---
arkadaşlar benim natalia oreirodan nefret etmemin sebebi bu.. çok büyük bir ayıp yapmış
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Salı Ekim 23 2007, 23:51

***OLAY***
İşte o röportaj:
Bir İtalyan dergisiyle yaptığı röportajda Thalia' ya demediğini bırakmayan Natalia Oreiro, Thalia' nın dizilerde oynadığı karakter kendi karakterinden çok uzak, gerçek kişiliğini hiç yansıtmıyor, iyi bir aile kızının başına gelen güçlüklere rağmen her şeye omuz germiş, alnının teriyle yaşayan bir karakteri canlandırıyor. Asıl karakteri ise başkalarının sırtından para kazanmayı seven bir kadın. Herkesin bildiği gibi Tommy Mottola ile evlendi çünkü kendini bir yıldız yapmak istiyordu.Bunu da başardı ama insanların gönlünde iyi bir karakterde kaldı, aslında hiç de göründüğü gibi değil. Kocasından ayrılmamasının nedeni parasının bitecek ve yıldızının kayacak olması. Aslında akılı bir kadın , kendini ağırdan satıyor. Bakın! Kocası ona malikaneler aldı. Kocasının parasını yiyor! Herkes bunu biliyor. Ben ise alnımın teriyle para kazanıyorum. Oynadığım dizilerde kendi karakterimi yansıtıyorum. Dürüst bir insanım, akıllı bir kadınım, sesim de güzel kimse bunun aksini söyleyemez! Thalia' nın çıplak fotoğrafları olduğunu biliyorsunuz. Benim ise öyle bir şeyim yok. (Tabi Natalia Oreiro' nun bütün fotoğrafları yarı çıplak, tangasız bir fotoğrafını gördünüz mü?)
Halbuki Thalia ne kadar masum. Değil mi?
Atalarımız boşuna dememiş "Kör kendinden bilir" diye :)]
Sesimle ünlü oldum, oyunculuk yeteneğim olduğu için oyunculukta yapıyorum. Thalia' da ikisi de yok. Bir sanatçı önce ahlaklı olmalıdır. Fiziğine ve yüzüne güvenerek insanları kandırıyor! Thalia kendini benimle karşılaştırmasın, her konuda dizilerimle, çıkardığım albümlerle, sesimle ve oyunculuk yeteneğimle ona çok büyük fark atıyorum. Zaten bütün dünya da beni onunla mukayese etmiyor! Daha fazla dizisi ve albümü olması hiç bir şey sağlamaz. İnsanlar fiziğe değil sese bakar. Bende yüz güzelliği de, fizikte, seste, yetenekte var. Bazı ülkelerde tanınmamış olmam (ki böyle bir şey yok, olsa bile çok yakında tanınacağım), kendime güvenmemi etkileyemez. Thalia' ya hodri meydan O benim elime su dökemez!!.."

salih
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 935 Nerden : türkiye Hobiler : öğretmen Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Çarş. Ekim 24 2007, 12:33

''Thalia bu yıl dünyaca ünlü bir kozmetik firması olan Meybelinne reklamında.Hepimiz yakında latin ateşini reklamlarda göreceğiz.Bu sayade tüm dünya Thalia'yı daha yakından tanıyacak.''

thalia böyle bir reklam filminde oynadı mı?
http://www.dizifilm.com
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Çarş. Ekim 24 2007, 12:47

sanırım oynadı thalia sitelerinde görmüştüm diskete atmıştım :)
oyathalia

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 23/10/07 Mesaj Sayısı : 93 Nerden : Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Çarş. Ekim 24 2007, 21:01

thalianazi demiş ki:
ŞOK ŞOK ŞOK NATALIA OREIRO THALIA' YI YAYLIM ATEŞİNE TUTTU

Bir İtalyan dergisiyle yaptığı röportajda Thalia' ya demediğini bırakmayan Natalia Oreiro, "Thalia' nın dizilerde oynadığı karakter kendi karakterinden çok uzak, gerçek kişiliğini hiç yansıtmıyor, iyi bir aile kızının başına gelen güçlüklere rağmen her şeye omuz germiş, alnının teriyle yaşayan bir karakteri canlandırıyor. Asıl karakteri ise başkalarının sırtından para kazanmayı seven bir kadın. Herkesin bildiği gibi Tommy Mottola ile evlendi çünkü kendini bir yıldız yapmak istiyordu. Bunu da başardı ama insanların gönlünde iyi bir karakterde kaldı, aslında hiç de göründüğü gibi değil. Kocasından ayrılmamasının nedeni parasının bitecek ve yıldızının kayacak olması. Aslında akılı bir kadın , kendini ağırdan satıyor. Bakın! Kocası ona malikaneler aldı. Kocasının parasını yiyor! Herkes bunu biliyor. Ben ise alnımın teriyle para kazanıyorum. Oynadığım dizilerde kendi karakterimi yansıtıyorum. Dürüst bir insanım, akıllı bir kadınım, sesim de güzel kimse bunun aksini söyleyemez! Thalia' nın çıplak fotoğrafları olduğunu biliyorsunuz. Benim ise öyle bir şeyim yok. (Tabi Natalia Oreiro' nun bütün fotoğrafları yarı çıplak, tangasız bir fotoğrafını gördünüz mü?) Sesimle ünlü oldum, oyunculuk yeteneğim olduğu için oyunculukta yapıyorum. Thalia' da ikisi de yok. Bir sanatçı önce ahlaklı olmalıdır. Fiziğine ve yüzüne güvenerek insanları kandırıyor! Thalia kendini benimle karşılaştırmasın, her konuda dizilerimle, çıkardığım albümlerle, sesimle ve oyunculuk yeteneğimle ona çok büyük fark atıyorum. Zaten bütün dünya da beni onunla mukayese etmiyor! Daha fazla dizisi ve albümü olması hiç bir şey sağlamaz. İnsanlar fiziğe değil sese bakar. Bende yüz güzelliği de, fizikte, seste, yetenekte var. Bazı ülkelerde tanınmamış olmam (ki böyle bir şey yok, olsa bile çok yakında tanınacağım), kendime güvenmemi etkileyemez. Thalia' ya hodri meydan O benim elime su dökemez!!.."

---
arkadaşlar benim natalia oreirodan nefret etmemin sebebi bu.. çok büyük bir ayıp yapmış

bana da arkadaşım söylemişti bence kıskanıyor thalişimizi :angryy:
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 4687 Nerden : Thalia dünyasından... Hobiler : Thalia-Britney Kardeşliği Fobiler : ----
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Perş. Haz. 19 2008, 05:19

eski bir haber olsa da natalie nin dediklerine cevap yazmadan edemedim yani.Natalia Oreiro'nun Thalia'yı sevmediğini bilmiyordum hakkındaki yazıyı okyunca şok oldum.Natalie ye zaten sinir oluyordum şimdi hepten sinir oldum.Thalia'yı sevmeyen,taklit eden ne çok ünlü var Shakira,Natalie Oreiro,Maria Carey ve Türklerden Gülben Ergen daha bilmediğim var mı acaba?
http://www.britneythalia.com
ebgü
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 20/09/07 Mesaj Sayısı : 1914 Nerden : Deniz Kenarından... Hobiler : ebgü Fobiler : ebgü
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Perş. Haz. 19 2008, 10:56

Lütfen mariah carey'i bunlardan ayrı tutalım ben mariah carey hayranıyım küçüklüğümden beri ve gerçekten neden mariah carey'i thalia'nın düşmanı gibi gösteriyorlar hiç anlamıyorum doğrusu yanlış anlamayın lafım size değil ama bu şekilde yanlış düşünenlere ayrıca onun hiçbirzamanı thalia'ı taklit ettiğini de görmedim.Hadi paulina rubio,evet gülben ergen ki artık hiç ama hiç sevmiyorum kendisini ve natalia oreiro'yu da öyle hadi bunlar tamam ama mariah carey ile alakası yok.Herkes kendi hayatını yaşıyor sonuçta.Tek birşey mariah ile ilgili o da zamanında mariah carey'in ayrıldığı eski eşi tommy ile evlenmesi hepsi bu yani.Ve nazirecim ben hiçbir maybeline reklamında görmedim thalia'ı acaba rica etsem buraya eklermisin?çok merak ediyorum .
http://thalia.myforumportal.com/forum
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Perş. Haz. 19 2008, 11:49

o video bende de yok canım 2002 yıllarında o haberleri bi siteden yüklemiştim
rosa
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 01/01/08 Mesaj Sayısı : 259 Nerden : Türkiye Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Perş. Haz. 19 2008, 20:46

ay salak zaten sevmezdim şimdi iyice sinir oldum
ewelthalia

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 26/04/08 Mesaj Sayısı : 143 Nerden : thalişin olduğu her yerden...:) Hobiler : thalia Fobiler : yılan...:(

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Cuma Haz. 20 2008, 17:16

gıçık natalia asıl o kim orasını burası açan insan kocası degılmı alır alır ona ne
mell_is

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/06/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Salı Haz. 24 2008, 22:56

arkadaşlar benim bildigim natalia oreiro degil bo sözleri söyleyen paulina rubiodur
ozge_thalia

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 14/10/07 Mesaj Sayısı : 58 Nerden : İzMiR Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Çarş. Haz. 25 2008, 00:40

Thalía'nın resmi sitesinde yayınlanan bir habere göre Thalía artık bir ABD vatandaşı!!Thalía bu konuyla ilgili 'ben hep Meksika'lı olmakla gurur duyacağım ama 8 yıldır ABD'de yaşıyorum ve 5 yıldır Tommy ile evliyim.Kararımda beni Salma Hayek, Estefan ailesi ve tüm latin amerika destekledi...
ozge_thalia

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 14/10/07 Mesaj Sayısı : 58 Nerden : İzMiR Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Çarş. Haz. 25 2008, 00:40

Thalia bugunden itibaren March of Dimes firmasina yardim edecek "I Want My 9 Month's"kampanyasinda 30 snlik hem ingilizce hem ispanyolca yapilacak reklamlar yayinlanacak Primature dogumlarin onune gecek icin yapilan bu kampanya Thalia icin cok onemli cunku tam dunya'yi ilgilendirecek onemli bir olay olacak.
salih
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 935 Nerden : türkiye Hobiler : öğretmen Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Çarş. Haz. 25 2008, 13:36

evet amerikan vatandaşlığına geçeli bayağı olmuştu hatta annesi de new yorka taşındı..
http://www.dizifilm.com
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Çarş. Haz. 25 2008, 13:41

Teşekkürler özgecim eski haberleri koyduğun için
ozge_thalia

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Çarş. Haz. 25 2008, 14:17

rica ederim canım :)
aysel
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/05/08 Mesaj Sayısı : 320 Nerden : kocaeli Hobiler : içinde dışında thalia olan her şey!:) Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Cuma Tem. 03 2009, 12:17

natalia nın thalia hakkında böyle konuştuğunu sanmıyorum çoğu uydurma oluyor bu bizim ülkemizdede yaygın bir durum ben natalia nın sitesinde thalia saygı duyduğunu okudum ya başkası demiştir bu röpörtajı yada asılsızdır eminim natalia nın ses rengini thalia ile kıyaslamak çok komik oluyor tommy eniştemizden çıkar sağlamak için onunla evlendiğinede asla inanmam o bir başak burcu kadınıdır mavi boncuk kimdeyse onun gönlü ondadır Very Happy
ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 27/11/08 Mesaj Sayısı : 487 Nerden : istanbul Hobiler : thalia'M Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Cuma Tem. 03 2009, 17:21

ya natalie pisliği thalia'nın çıkarttığı şey olamaz ..!!.. daha diceğim çok şey varda küfür etmek istemiyorum sadece sizi yani arkadaşlarımı çok sevdiğim ve çok saydığım için ama ne demek istediğimi anlayın iştee siz ..

En son justugba tarafından Cuma Tem. 03 2009, 20:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.thaliaturk.somee.com
aysel
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/05/08 Mesaj Sayısı : 320 Nerden : kocaeli Hobiler : içinde dışında thalia olan her şey!:) Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Cuma Tem. 03 2009, 19:28

tuğba hakaretin çok iğrenç ama kesin eminsen hakaret et bence basında şarkıcıların haberi olmadan birsürü uyduruk haber çıkıyor ben natalia yı savunmuyorum böyle konuşmuşsada karakterine veriyorum ama dediğim gibi yargısız infaz yapmayalım.
ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 27/11/08 Mesaj Sayısı : 487 Nerden : istanbul Hobiler : thalia'M Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Cuma Tem. 03 2009, 20:34

doğru cnm doru ... ilk vahşi güzel çekildiğinde yapılan röp.... bilmesekkk yazmayızzz hehalde ...

thaliaya onca hakarett edene madalyamı takaydımm ?????????????
aysel
Closer To You
Closer To You

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Ptsi Tem. 06 2009, 11:59

ben bilmiyorum vay natalia vay bence tommy eniştemizde gözü vardı kesin Very Happy
ben daha yeni öğrendim böyle demiş haaaa dediğim gibi karakterine veriyorum
ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Ptsi Tem. 06 2009, 20:33

aysel demiş ki:
ben bilmiyorum vay natalia vay bence tommy eniştemizde gözü vardı kesin Very Happy
ben daha yeni öğrendim böyle demiş haaaa dediğim gibi karakterine veriyorum

Canım benim gerçekten böle bişey olduğunu bilmesem o kadar ağır konuşur muyum ? .. Sen söyle Thalia bunları hakediyomu ;? Bu kadar ağır sözleri ? Kendi aadece vahşi güzel ile bi ara anıldı sadece o kadar .. Hazmedemiyo hepsi bu .. Ne dediysem de hepsinin arkasındayım ..
aysel
Closer To You
Closer To You

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: thalia ile ilgili eski haberler   Salı Tem. 07 2009, 11:21

ben bilmiyordum bu haberi duyuncada şaşırdım haliyle aman banane vahşi güzel sadece iki kez gösterildi kanal d de buda kalitesinin kanıtı Very Happy tamam eski haberler konumuz başka elinizde varsa ekleyeyim lütfen Very Happy

thalia ile ilgili eski haberler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası