ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
yuya_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 17/09/07 Mesaj Sayısı : 2486 Nerden : İstanbul Hobiler : Thalia ile ilgili herşey Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Perş. Kas. 08 2007, 02:35

thalia bilse ne der acaba?? Very Happy Very Happy
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Perş. Kas. 08 2007, 12:32

ehehe kesin gülerdi Very Happy eklediğin için saol cnm
yuya_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 17/09/07 Mesaj Sayısı : 2486 Nerden : İstanbul Hobiler : Thalia ile ilgili herşey Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Perş. Kas. 08 2007, 12:40

bişey değil Very Happy
Super mod

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 4687 Nerden : Thalia dünyasından... Hobiler : Thalia-Britney Kardeşliği Fobiler : ----
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Çarş. Nis. 16 2008, 23:12

keşke her eşyamın üzerinde thalia yazsa.... ya da ben yazsam :)
http://www.britneythalia.com
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Perş. Nis. 17 2008, 17:59

o da olur seduccion sen de yazsan olur Very Happy
-THALİA-
Cezalı
Cezalı

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/05/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : İstanbul Hobiler : Müzik,spor Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Çarş. Mayıs 07 2008, 15:22

Ben yazıyorum bile Very Happy
aysel
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/05/08 Mesaj Sayısı : 320 Nerden : kocaeli Hobiler : içinde dışında thalia olan her şey!:) Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Perş. Haz. 05 2008, 11:09

ben bu tost makinasından istiyorummmm Very Happy
cicikiz0
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 15/09/07 Mesaj Sayısı : 1707 Nerden : @msterd@m Hobiler : Tarih Fobiler : yok kardes
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Perş. Haz. 05 2008, 11:14

aysel demiş ki:

Bende! ama kesin ailem artik delirdimi dusunur Laughing
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/05/08 Mesaj Sayısı : 320 Nerden : kocaeli Hobiler : içinde dışında thalia olan her şey!:) Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Cuma Haz. 06 2008, 07:20

cicikiz0 demiş ki:
aysel demiş ki:

Bende! ama kesin ailem artik delirdimi dusunur Laughing
sen annene deki bana bunu çeyiz olarak al .bak nasıl alır bende öyle yapcam Very Happy
sadakat

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/03/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Paz Haz. 22 2008, 20:21

komik ya
figenn

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/07/08 Mesaj Sayısı : 103 Nerden : ankara Hobiler : binicilik,bilgisayar oyunları,thalia dinlemek,dans etmek Fobiler : yükseklik,karanlık,böcekler

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Ptsi Ağus. 25 2008, 20:56

thalia hayranları her yerde, bu tost makinesinin tostları bir başka lezzetli olur :face:
aysel
Closer To You
Closer To You

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Ptsi Eyl. 15 2008, 08:32

annemde tost makinası alcam dedi inş vardır mağzada Very Happy
thalia-hazal

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/07/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : adana Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Perş. Eyl. 18 2008, 20:12

cok komik ya Very Happy
tubasivka

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 121 Nerden : İstanbul Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Perş. Ekim 30 2008, 19:28

Güzelmiş :) Alayım çeyizime koyarım ya ...
thalia Lunada

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/08/09 Mesaj Sayısı : 121 Nerden : bursa Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi   Cuma Ağus. 28 2009, 13:24

parfümleri ve kıyafetleri yok burda Thalianın ama tost makinesi var Very Happy pes

Fakir'in Thalia Markalı Tost Makinesi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası