ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
salih
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 935 Nerden : türkiye Hobiler : öğretmen Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Ptsi Kas. 19 2007, 12:28

bakın alnına dolar işareti yapılan kadın sabrinanın dadısı...tommy bu kadın için bayağı yüklü bir para ödemiş...

http://www.dizifilm.com
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Ptsi Kas. 19 2007, 16:10

off yaa kıskandım sabrinanın dadısı ben olacaktım Sad
__THALIA__
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 2096 Nerden : Kalbim İstanbul'da.. Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Ptsi Kas. 19 2007, 16:48

Kadın da pek çirkinmiş..Very Happy
http://www.forum.emreaydin.org/
yuya_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 17/09/07 Mesaj Sayısı : 2486 Nerden : İstanbul Hobiler : Thalia ile ilgili herşey Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Ptsi Kas. 19 2007, 17:23

valla Very Happy ya sabrina'ya yazık biz bakardık ona neden dadı tutuyorsunuz Very Happy
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 777 Nerden : İstanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Ptsi Kas. 19 2007, 17:48

kesinlikle biz bakardık sabişimize.yani paraya da gerek yok Very Happy
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Ptsi Kas. 19 2007, 19:17

yaa arkadaşlar bu haksızlık onun dadısı ben olmalıydım Very Happy ikinci kez hayal kırıklığına uğradım Sad
esra
Mod
Mod

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 02/10/07 Mesaj Sayısı : 65 Nerden : salihin yanından... Hobiler : english teacher Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Çarş. Kas. 21 2007, 15:37

Çocuk buna baktıkça pisikolocişsi bozulur bnce
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Çarş. Kas. 21 2007, 16:50

esra demiş ki:
Çocuk buna baktıkça pisikolocişsi bozulur bnce

al benden de okadar valla Very Happy kadında tip yokk bence okadar paraya yazık Very Happy o parayla kadını güzellik ameliyatları yaptırsalar yine de kadın güzelleşmez Very Happy baktıkça tüylerim ürperiyor rüyalarıma girecek.. hayallerimi yıktı bu kadın!!!! offff.. sabrinamın pskolojisi bozulmasa bari :d
gökkuşağı

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 22/11/07 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : bursa Hobiler : kitap okumak Fobiler : www.thalia.com

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Perş. Kas. 22 2007, 19:08

ne kadar çirkin olabilir diye düşümmüşler herhalde yok sa bulamassın böylesini
__THALIA__
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 2096 Nerden : Kalbim İstanbul'da.. Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Perş. Kas. 22 2007, 20:15

Belki de Thalia Tommy'i başkalarına kaptırmamak amaçlı olarak bu kadını seçmiştir.Olamaz mı yani..! Very Happy
http://www.forum.emreaydin.org/
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Cuma Kas. 23 2007, 14:10

__THALIA__ demiş ki:
Belki de Thalia Tommy'i başkalarına kaptırmamak amaçlı olarak bu kadını seçmiştir.Olamaz mı yani..! Very Happy

ayy evet bak bu olabilir Very Happy Bu kadına en çirkin erkekler bile aşık olmaz bence Very Happy dişlere bak beee!!!! ben bu kadını protesto ediyorum.. iki kere hayal kırıklığına uğradım Sad

birincisi thalianın babasının öldüğünü duyduğum an Sad
ikincisi de bu salak dadı yüzünden !!! Sabrinanın dadısı ben olmalıydım🇳🇴 :suspect:
Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 2191 Nerden : iNthEZonE Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   C.tesi Kas. 24 2007, 19:03

ben bin dolarlar istemezdim Very Happy
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   C.tesi Kas. 24 2007, 19:11

evet ya biz bedava bakardık yiğenimize.yiğenimize bakmak için para mı alacağız Very Happy thaliayı görsek yeter bizim için Very Happy
Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 2191 Nerden : iNthEZonE Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   C.tesi Kas. 24 2007, 19:22

kesinlikle canım....nzcığım şimdi bu kadında ne kültür ne kültür vardır bi kaç dil biliyordurda...Sad uyuz şeyyy bak snir oldum şimdi Sad
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   C.tesi Kas. 24 2007, 19:49

briThalia demiş ki:
kesinlikle canım....nzcığım şimdi bu kadında ne kültür ne kültür vardır bi kaç dil biliyordurda...Sad uyuz şeyyy bak snir oldum şimdi Sad

kültür ve dil olsa neolacak sanki tipte tip olmadıktan sonra

şiir besteledim ,

ben kültürü,iki üç dili neyleyim ben deki bu tip olmazsa
biraz yakalakalık edeyim sabrina beni kovmazsa
Ben kültüre kültür demem bende tip olmazsa
Ben parayı neyleyim ben de tip olmazsa Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
cicikiz0
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 15/09/07 Mesaj Sayısı : 1707 Nerden : @msterd@m Hobiler : Tarih Fobiler : yok kardes
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Paz Kas. 25 2007, 02:16

esra demiş ki:
Çhakli ve yerinde tespit ocuk buna baktıkça pisikolocişsi bozulur bnce

hakli ve yerinde tespit Laughing

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 23/10/07 Mesaj Sayısı : 93 Nerden : Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Paz Kas. 25 2007, 17:51

bence de yaniii
tortura

Yaş : Kayıt tarihi : 15/09/07 Mesaj Sayısı : 56 Nerden : Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Çarş. Kas. 28 2007, 01:21

dizilerinin etkisiyle böyle bişey düşünmüş olabilir ama cidden çocuga iyi baksa bari gerçi tommy o kadar para verdigien göre işinde usta biri
rosa
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 01/01/08 Mesaj Sayısı : 259 Nerden : Türkiye Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   C.tesi Ocak 12 2008, 17:58

o kadar para verdilerse bir bildikleri vardır herhalde :scratch:
_EL_AMOR_ES_CİEGO_
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/05/08 Mesaj Sayısı : 1017 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Cuma Mayıs 09 2008, 18:09

yavrum bebeğim bnm seni kimlere bıraktılarr :ghgjf99: thaliam söleseydiii bis bakardık hem tommy babam yasnda bir sorun da olmazdı gülen surat
ünall

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 58 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Çarş. Haz. 11 2008, 20:33

ya bu kadının ne özelliği varmsıta o kadar para verılmıs hıh burda o kadar dayısı ablası varken Very Happy:D
primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1536 Nerden : denden Hobiler : ps2 Fobiler : fedra
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Salı Tem. 01 2008, 15:50

Alıntı :

ehehehee
Thalia/Leona

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/07/08 Mesaj Sayısı : 132 Nerden : londra Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   C.tesi Tem. 12 2008, 19:17

hem thalia'nin yaninda kal hem kizina bak hem birde para ol oha..
_EL_AMOR_ES_CİEGO_
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/05/08 Mesaj Sayısı : 1017 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   C.tesi Tem. 12 2008, 19:44

yaaaaa işte ne insanlar var nazirecimle biz bakıcaktık sözde ama......
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...   Paz Tem. 13 2008, 04:44

_EL_AMOR_ES_CİEGO_ demiş ki:
yaaaaa işte ne insanlar var nazirecimle biz bakıcaktık sözde ama......

evet ya dimi Very Happy

sabrinanın milyon dolarlık bakıcısı...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki