ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Geçmişin gölgesinde kalan kız

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geçmişin gölgesinde kalan kız   Cuma Ara. 07 2007, 15:19

Bu senaryoyu sadece elif,ben ve begümmelek yazack Wink

başlıyorum..

Benim adım Rana.Benim çok sevdiğim iki arkadaşım vardı.İsimleri Merve ve Selindi.Yıllar önce ben çok küçükken Merveyi deli bir adam kaçırmıştı.Babası olduğunu iddia ediyordu.Selin ise annesi ve babası boşanınca başka şehire gitti.Ben yalnız kaldım.Hiç arkadaşım yok.Arkadaşlarımı çok özlüyorum acaba nerededir..Derken aniden telefon çalar..

Ben:
-efendim,kimsiniz?
telefondaki ses:
-Beni tanıdın mı
Ben büyük bir şaşkınlık içerisinde:
-hayır tanıyamadım.Kimsiniz?
Telefondaki ses:
-Beni tanırsın seeeen,sen tanırsın
Ben:
-Delirdiniz mi siz? Ne tanıması?

Artık iyice sinirlenmeye başlamıştım.Telefonu suratına kapattım.

(begüm devam et)
begum_melek93

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 04/12/07 Mesaj Sayısı : 14 Nerden : İstanbul Hobiler : saymakla bitmez Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Geçmişin gölgesinde kalan kız   Cuma Ara. 07 2007, 15:25

Sonra telefon tekrar çaldı...Fakat ben açmak istemiyordum.Nedenini bilmediğim bir şeyden ötürü içime bir ürperti gelmişti.Belki de o adamdan korkuyordum...Peki sesi tanıdık gelen fakat bir türlü çıkaramadığım bu ses kime aitti.
Merakıma yenik düştüm ve telefonu açtım...
Ben:
-Kimsiniz...
Adam:
-Beni tanıdığına eminim
Şaşkınlık içerisinde düşünürken dudaklarımdan şunlar döküldü:
-Hayır sizi gerçekten tanımıyorum...Lütfen bir daha beni rahatsız etmeyin...Dedim ve telefonu kapattım.Fakat aramayın dememe rağmen içimdeki bir ses tekrar araması ve kim olduğunu anlayabilmem için adama yalvarıyordu sanki...Ne yapacağımı bilemedim...
Telefonu belli belirsiz bir hareketle odanın bir köşesine savurdum ve aynı hızla kendimi sallanan koltuğun üzerine bıraktım...
Sonra birden beynimde telefondaki adamın sesi yankılandı...
Bana sürekli "Hatırlayacaksın" diyordu.Peki ya bu adam kimdi?Neden sesi bu kadar tanıdık geliyordu ve ben nasıl 2. defa onunla konuşma cesaretini gösterebildim?
Oturduğum yerden kalktım ve aynanın karşısına geçtim...
Tamamen isteğim dışında gerçekleşen bu olaylardan sonra uzunca bir süre boyunca kendimi izledim durdum.Ve hep aynı soruları tekrarladım kendime.Ezberlemiş gibi , Ne bir eksik ne de bir fazla...Hep aynı şeyler kurcalıyordu kafamı...İşin içinden nasıl çıkacağımı kestiremiyordum...
(Elif devam et)
__THALIA__
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 2096 Nerden : Kalbim İstanbul'da.. Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Geçmişin gölgesinde kalan kız   Ptsi Ara. 10 2007, 14:56

Adam tekrar aradığında artık korkmaya başlamıştım..Bu kez ben sordum "kimsiniz" diye..

(nazire devam et)
http://www.forum.emreaydin.org/
Sponsored content

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Geçmişin gölgesinde kalan kız   

Geçmişin gölgesinde kalan kız

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası