ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Marina

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
orhanamak

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 29/01/08 Mesaj Sayısı : 65 Nerden : bursa Hobiler : internet edebiyat Fobiler : köpek,yükseklik

Konuya puan ver
MesajKonu: Marina   Çarş. Ocak 30 2008, 12:37

arkadaşlar show tv'de çok güzel bir pembe dizi var adı marina.hikayesi de maria barrio dizisini biraz andırıyor.dizinin konusu şöyle.marina diye çok güzel ve iyikalpli bir kız var annesiyle birlikte Acapulco'da yaşıyor.teknesiyle birlikte turistleri gezdirerek para kazanıyor.derken bunun annesi ölüyor.işte tam o sırada zengin olan amcası onu himayesine alıyor.orada alberta diye bir kadın var.ondan hiç hoşlanmıyor.alberta'nın oğlu ricardo ise ondan hoşlanıyor.ama evli olduğu için bunu söyleyemiyor.derken ricardo'nun karısı birgün ölüyor.kısa bir süre sonra marina ve ricardo evleniyor.ricardo'nun annesi ise onları ayırmak için planlar yapıyor.ve marina'ya iftira atıyor.ricardo ise marina'ya kızıyor.ve annesiyle birlikte şehri terkediyor.marina ise hamile olduğunu öğreniyor.ve aklını yitiriyor.aylar sonra evden kaçıyor ve hastaneye gidiyor çocuğunu doğurması için .çocuğunu doğurduktan sonra hastaneden ayrılıyor.ondan sonra ise marina'dan intikam almak isteyen bir adam onun bebeğini çalıyor.derken ricardo olanları öğrenip Acapulco'ya geri dönüyor ve marina 'yı buluyor.ondan sonra bir kız çocuğunu evlat ediniyorlar.marina'nın oğlunu ise fakir bir kadın büyütüyor.aradan yıllar geçiyor.marina'nın oğlunu büyüten kadın hastalanıyor.chuy ise annesini iyileştirmek için çareler ararken kötübir arkadaşı onu hırsızlık yapmaya ikna ediyor.marina'nın oğlu olduğunu bilmeyen chuy onun evini soyuyor.ondan sonrasında ise çok tanıdık sahneler başlıyor
Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 2191 Nerden : iNthEZonE Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Marina   Çarş. Ocak 30 2008, 19:09

Ben zaman buldukça bakıyorum bu diziye ...Ricardo çok tatlı Wink
Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 2191 Nerden : iNthEZonE Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Marina   Çarş. Ocak 30 2008, 19:17

Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Marina   Çarş. Ocak 30 2008, 22:04

teşekkürler orhan konusu için,sabah showtvde baktım biraz hastanede bir kız var delirmiş galiba o sahneyi izledm kapattım,resimler için saol tubacım..
Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Marina   Perş. Ocak 31 2008, 11:48

Tatlım konu bizim maria barrio'ya çok benziyor hatta çakması ama güzel bi dizi Wink
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Marina   Perş. Ocak 31 2008, 18:04

evet biliyorum canım , thaliaturkeyde ve thalia.forumlari.nette okudum bunları ... ama ben hiç sevmedim diziyi
_EL_AMOR_ES_CİEGO_
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/05/08 Mesaj Sayısı : 1017 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Marina   Çarş. Mayıs 07 2008, 16:55

ewt cnm süper bi dizi izliorum sewrk ricardouuu şeker ötesiiiii bnden de bir kaç resim cnm nasıllr??? :) Very Happy (alıntıdr) YENİ BÖLÜMDEN RESİMLER DE var :cheers: Laughing

primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1536 Nerden : denden Hobiler : ps2 Fobiler : fedra
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Marina   C.tesi Tem. 05 2008, 22:25

bu dizi rosalindayla aynı saatte olduğu için bakmıyorum ama şuan aynı saatte diil galiba :?:
_EL_AMOR_ES_CİEGO_
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/05/08 Mesaj Sayısı : 1017 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Marina   Paz Tem. 06 2008, 09:35

dizi çoktan bitti canım rosalindadan aylar önce başlamıştı ilk başlarda maria del barrio gibiydi eh biraz değişti bence çok güzel bir diziydi finali de süper bitti youtubeden izleyebilirsin
primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1536 Nerden : denden Hobiler : ps2 Fobiler : fedra
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Marina   Ptsi Tem. 07 2008, 10:58

teşekkürler EL AMOR ES CİEGO
britneycimm
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 419 Nerden : İstanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Marina   Ptsi Tem. 07 2008, 13:10

hmm izlemedim ama güzel bişeye benziomuş :)
http://britonlinefans.forumotion.com

Marina

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası