ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

happy girl

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: happy girl   Paz Şub. 10 2008, 03:22

ARkadaşlar bu iilk ingilizce senaryom ingilizcem yeterli olmadığ için size basit gelebilir ;

Happy Girl
actors:
tifany:nazire sodi miranda.
Tifany is 5 years old.Tifany's mother and father's dead last year . Tifany is living her sister near.
rosamar= thalia sodi miranda.. Tifany's sister.She is love tifany so much.She is 20 years old. She is singer.
She is best singer in the world.
Her friends ;
Clara=she is very good.Tifany's best friends :) she is 5 years old.She is hobbies;
to read a book,to play a game,to talk. while clara was borning,clara's mothers dead Sad
clara is living with her father.
John:Clara's is glass friend :) he is 6 years old.her mother and father is living now.John
is like Tifany Very Happy

Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: happy girl   Paz Şub. 10 2008, 03:23

part1 -tifany is begining to school Very Happy
Tifany:
-hey ,Rosamar i'm very happy.i'm begining school today :) i'm wondering the school so much :)
Rosamar:
-heyy heyy ,relax,relax :) school is very good.You will be your friends at school.

(continued)

happy girl

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası