ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

İmkansızım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
midecurcuryeanamye

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 10/02/08 Mesaj Sayısı : 24 Nerden : ankara Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: İmkansızım   Paz Şub. 10 2008, 20:14

İmkansızım
Başrolleri ise Blenda ve Andreas'dır..

Onların aşkları hikayesi, yaşadıkları dünya o kadar farklıdır ki
Bu farklılıkları yüzünden bir araya gelmeleri hep imkansız olur.
İkiside inatçı bi keçidir, Andreas İnatçı ve Anlaşılmaz bi insandır. Aynı zamanda çok ukala biridir. Blenda ise Andreası çok sevmektedir, ve ona çok sadıktır.. Karoly ise Andreas'dan daha yakışıklı olmasına ve ona aşkını söylemesine rağmen, Blenda Andreas'dan vazgeçmez..
Aslında Blenda daha çok sevmektedir, Andreası.. Andreasın sevgisi ise merak konusu.Genelde ilgisiz davranır, Ve hiç kıskanmaz ve sevgisini göstermez Blendaya; ve bu durum blendayı çok üzmektedir...(Aslında Andreas Tiffanie'nin kötülüklerini görünce, Bleanda'nın değerini anlıycak - Hani derler yaa, Elindekilerin değerini kaybettikden sonra anlarsın diye, Durum işte Aynen Öyle)
Karoly - Kendine güvenen ve aynı zamanda bencil, maceracı ve özgürlüğüne düşün bi adamdır aynı zamanda Hayatı hep diskoteklerde geçmiştir. O bar senin o bar benim yani :) (Aynı zamanda Blendanın kız kardeşi Amelia ile 1.5 sene evli kalmıştır tabii blendayla tanışmaları amelia ile boşandıktan sonra olmuştur...) Ama bir gün kapısını aşk çalınca, (Blenda'ya aşık olur) üstelik aşkı tek taraflı olunca eski karoly'den eser kalmaz...
Adriana - Blendanın Arkadaşıdır. Ve oda Andreas'a deliler gibi aşıktır.
Gün gelir, dişiliğini sunar Andreas'a.. Tabii Andreas'da çapkın bi erkek olduğu için zaman zaman onunla birlikte olurdu.. Bu acı gerçeği Blenda öğrenince tepkisi ne olacak zavallı kızın bilemiyorum Sad
Amelia - Blenda'nın Kız kardeşidir.. Ama kardeşten ötedir, Yani çok iyi arkadaştırlarda,ama bu kızda maalesef Andreas'a kurban gitmiştir. Kurban gitmiştir derken, bi keresinde Andreas kıza tecavüz etmiştir, ve kız hamile kalmıştır.. Sonrada bebeğini düşürmüştür. Ve o olaydan sonra 1.5 sene karoly ile evli kalıp boşanırlar...
Tiffanie - Gelelim Tiffanie'ye... Yani Hikayemizin Kötü kadınına.. Tiffanie çok serbest yaşayan, evlilik düşmanı olan bi kadındır.Tam bir zevk düşkünüdür. Güzel olmaması'na rağmen, makyajlarla kendisini güzelleştirir..Ve kendisi Andreas'ı baştan çıkarır. Onu kendine aşık eder. Ama onun asıl hedefi yani asıl aşık olduğu adam Karoly'dir. Ve onu elde etmek ve ona yaklaşmak için elinden gelen her rezaleti yapar.
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İmkansızım   Ptsi Şub. 11 2008, 02:46

eline sağlık canım çok güzel.. 1. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum =)
midecurcuryeanamye

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 10/02/08 Mesaj Sayısı : 24 Nerden : ankara Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İmkansızım   Ptsi Şub. 11 2008, 03:12

1.Bölüm...

Andreas aşık olduğu Tiffaniyi saplantı haline getirmiştir.
Onun için dünyayı bile yakmaya hazırdır.

Blenda'yı artık hiç önemsemez. Varı Yoğu Tiffanidir.
Blenda ise bu durum karşında çok çaresizdir. ve ne yapacağını bilememektedir. Andreasa olan Sevgisi aşkı hergeçen gün şiddetlenerek büyümektedir.

Ama aklında ve hayalinde evlilik geçmeyen Andreas,
Tiffani ile evlenmeyi kafasına koymuştur Artık.
Ama evlilik düşmanı Tiffani'nin gönlünde Karoly vardır.
Karoly'de Andreas'ın arkadaşıdır.

Andreas Tiffaniye evlenme teklifi eder.
Tiffani şart sürer.

Beni yakınlarınla arkadaşlarınla tanıştıracaksın der.
Andreas kabul eder. Tabii Tiffanin asıl hedefi Karoly'dir.

Neyse birgün Andreas ile Tiffani Karoly'nin evine giderler karolyle tanışırlar.
Aslında Tiffani Karoly'i lise döneminden beri sevmekte ama onunla tanışmamaktadır. ve neyseki tanışırlar.
Karoly Tiffaniyi çok itici bulur, ve beğenmez
Ama Tiffani'nin hain bir planı vardır.
ve bu planı harekete geçirir.

Karoly Andreas ile Tiffaniye içecek bişey alırmısınız diye sorar

Tiffani alırım der, ve Andreas'ın telefonu çalar.
ve bir doktor hemen gelmelisiniz

"En yakın arkadaşınız bleanda intihar etti"
der. ve bunun üstüne Andreas bu durumu Tiffaniye söyleyip hastaneye gider.
Bu durum Tiffanin işine gelir ve Karoly'nin getirdiği votkanın içine gizlice uyku ilacı atar . Ve Karoly Votkayı içip uyur.

ve Tiffani karoly'nin uyumasını fırsat bilip onun koynuna girer.
Girmeklede kalmaz, şantaj yapmak için
Seviştiklerini kamerayla kaydeder. Kameradaki Kasette Uygunsuz halleri vardır. Ve onu bu şekilde tehdit edecektir.

Tehditi ise, ya Benimle evlenirsin tamamen benim olursun yada,
bu görüntüleri basına internete televizyona yaydırırım şeklindedir..

ve karoly uyanmıştır ve anlatmıştır tiffani şantajını karoly'e
görüntüleride izletirmiştir.

Ama karoly "Benim kaybedecek hiçbişeyim yok elinden geleni ardına koyma der"

Tiffani şaşkındır.

1.Bölümün Sonu
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İmkansızım   Ptsi Şub. 11 2008, 03:20

saol canım çok güzel bir bölüm olmuş büyük bir zevkle okudum.Devamını getir Wink
midecurcuryeanamye

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İmkansızım   Ptsi Şub. 11 2008, 18:27

2.Bölüm

Andreas hastaneye gelmiştir. Doktor Blendanın bi tüp uyku ilacı içtiğini söyleyip sonra midesini yıkadıklarını ve kendine geldiğini söyler.
Durumu öğrenen karoly, koşarak ve telaşlı bir şekilde hastaneye gider. Andreasın Karoly'nin Blendaya aşık olduğunu bilmediği için
Karoly andras'a durumu çaktırmaz. Hastaneye blendanın kız kardeşi Amelia'da gelmiştir. Amelia ile yani eski karısıyla karşılaşan karoly şaşkındır. ve orda ne aradığını sorar.

Amelia'da kız kardeşim blenda intihar etmiş onun için geldim der.
Karoly şaşkındır. ve oda hastaneyle gelmesiyle ilgili başka bir bahane uydurur.

Bu arada Tiffani hala karoly'nin evindedir.
ve şaşkınlığı hala geçmemiş bir vaziyette , yatakta şaşkın bir vaziyette oturmaktadır. ve giyinmeye başlar ve ordan ayrılmaya hazırlanırken, Yatak Odasında Çekmecenin üstünde Karoly'e ait bişey bulur. Karoly'nin günlüğüdür bu.

Bu günlükte hayatını yaşantılarını daha önce Amelia ile yaptığı mutsuz evliliği ve en önemlisi aşkı blenda vardır.

Tiffani hemen günlüğünü okumaya başlar. Blendaya olan aşkını öğrenincede Bunu bir koz olarak kullanır. ve onu bu şekilde tehdit etmeyi düşünür.

Yapacağı tehdit ise ya benimle evlenirsin yada biricik aşkın blendayı gözümü kırpmadan öldürürüm şeklinde olacaktır.

2.Bölümün Sonu
Cansado

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 08/02/08 Mesaj Sayısı : 34 Nerden : Hatay Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İmkansızım   Salı Şub. 12 2008, 13:52

Gerçekten çok güzel...3. bölümü vardır umarım...
midecurcuryeanamye

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İmkansızım   Salı Şub. 12 2008, 20:20

3.Bölüm

Blenda kendine gelmiştir. Andreas Blendaya intiharının sebebini sorar.

Blenda Hüzünlü bir şekilde Abdreasa bakar ama ona cevap vermez. Tam o sırada Andreas'ın telefonu çalar. Onu arayan Adriana'dır. ve Hemen gelmesini aksi taktirde rezalet çıkaracağını söyler. Bunun üzerine Andreas Blendaya bi bahane uydurup onun yanından ayrılır. O ayrıldıktan iki dakika sonra blendanın yanına karoly gelir. ve İntiharına çok üzüldüğünü Andreas gibi bir adam için intihar etmeye değmediğini söyler. Blenda düşüncelidir.

Bu arada Andreas , Adriana'nın yanına gelmiştir. ve Adriana, 3.5 aylık hamileyim benimle evlenmek zorundasın.Bebeği istesemde aldıramam. Çünkü bebek karnımda büyüdüğü için onu aldırmam mümkün değil der.

Andreas ise evlenmeye yanaşmaz.
Elinden Geleni Ardına Koyma... İstediğin kadar rezalet çıkar Umrumda Değil. Diyip onu öldüresiye dövüp ordan uzaklaşır.

3.Bölümün Sonu
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İmkansızım   Cuma Şub. 15 2008, 22:27

teşekkürler bu bölüm de çok güzel,benim senaryolarımı hiç okumadın.Benim senaryolarımı ve elifin senaryolarını da okur musun rica etsem
midecurcuryeanamye

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İmkansızım   Cuma Şub. 15 2008, 23:28

4.Bölüm

Adriana bebeğini düşürmüştür. Bu konuda Andreasa çok ama çok kızgındır.. Ondan mutlaka intikamını alacaktır.
Bu arada Blenda hastaneden çıkmıştır.
Tiffani ise Karoly ile görüşüp onun günlüğünü okuduğunu ve Blendayı ve ona olan aşkını bildiğini ve kendisiyle evlenmediği takdirde Blendayı öldüreceğini söyler.

Bu durum karşısında çaresiz kalan karoly evlenme teklifini kabul eder. Ama karoly'ninde bir planı vardır.
Planı ise Tiffani'ye sahte nikah yapmaktır.

ve hazırlıklar başlar ama Tiffani Andreas'ın kendisine olan ilgisini bildiği ve onun bu konuda rezalet çıkarmaması için nikahı gizli yapmayı düşünür. Bu düşünceyle Karoly'e sade bir nikah yapalım nikahta bir biz bide şahitler olsun der. ve Evlenirler...

5.Bölümde Buluşma Üzere Hoşçakalın...
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İmkansızım   Çarş. Şub. 20 2008, 20:00

bu bölüm de çok güzel canım başarılarının devamını dilerim
midecurcuryeanamye

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İmkansızım   Cuma Şub. 22 2008, 00:49

5.Bölüm

Tiffani çok mutlu karoly ise çok mutsuzdur.
Tiffani'nin kardeşi Adriana çıkıp gelir. Adriana başından geçenleri Andreas ile ilişkilerini anlatır.

Tiffani şoklar geçirir. ve intikam alma fikri konusunda Adriana'yla birlik olur. Tiffanin planı ise Kadınlığını kullanıp Andreas'ı baştan çıkarmaktır. Süreceği şart ise, Eğer kardeşimle evlenirsen ;

Hergün senin olurum şeklindedir.
Aslında öyle bir niyeti yoktur. Asıl niyeti Andreas'ın Kardeşiyle evlenmesini sağlamaktır. ve Andreasla konuşup bu konuda onu ikna eder. ve Andreasla Adrina düğün hazırlıklarına başlar.

Durumu öğrenen Blenda şoklar geçirir. ve Andreas'ın evine hesap sormaya giderken Yatak odasına girip Andreas ile Tiffani'nin Sevişmelerini görür.

6.Bölümde Buluşmak üzere...
Sponsored content

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İmkansızım   

İmkansızım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası