ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar birşey dikkatinizi çekti mi?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar birşey dikkatinizi çekti mi?   C.tesi Tem. 04 2009, 19:20

Oyy oyy olay tatlıya bağlanmış ,tubacım ikramdır hepsini ye boşver kiloyu düşünme :)
ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 27/11/08 Mesaj Sayısı : 487 Nerden : istanbul Hobiler : thalia'M Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar birşey dikkatinizi çekti mi?   C.tesi Tem. 04 2009, 19:34

Thalia's Angel demiş ki:
Oyy oyy olay tatlıya bağlanmış ,tubacım ikramdır hepsini ye boşver kiloyu düşünme :)

Evet tatlışkom bağladık tatlıyaa ehehehee çok anam tatile gidicem bikini giyemem ayolll
http://www.thaliaturk.somee.com
ThaliMania

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/10/07 Mesaj Sayısı : 93 Nerden : türkiye Hobiler : thalia Fobiler : :)

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar birşey dikkatinizi çekti mi?   Salı Tem. 21 2009, 16:03

Kadın basmış parayı, şarkıyı satın almış ve coverlamış. Şarkının müziğinin kime ait olduğunu araştırırsanız görebilirsiniz arkadaşlar. Daha önce şarkıyı söyleyen kişinin yazması gerekli değildir, Thalia'dan aldım demesine de gerek yok. O yüzden hiç boşuna izinsiz falan demeyin. Cover bu, herkes yapıyor. Thalia da dahil.
ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 27/11/08 Mesaj Sayısı : 487 Nerden : istanbul Hobiler : thalia'M Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar birşey dikkatinizi çekti mi?   Cuma Tem. 31 2009, 19:46

Herkes aynı haltı yiyo.Burcu Güneş'inde izin aldığı falan yotkur eminim ne Thalia'yı arayıp bebeğim şarkını okuyabilirmiyim mi dicek.Cover şarkıymış,ondan iyi canlı söleyen yokmuş,ona hayır dicek adam yokmuş.VAY ANASINI BE ! ..Bence Burcu hayranları onu dinlerken at gözlüğü takıyolar sadece kulaktan ses geliyo gözle temas olmuyo yani yoksa başka yolu yok Burcu'yla ilgili uahzuah Very Happy Very Happy
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar birşey dikkatinizi çekti mi?   Cuma Tem. 31 2009, 20:16

justugba demiş ki:
Herkes aynı haltı yiyo.Burcu Güneş'inde izin aldığı falan yotkur eminim ne Thalia'yı arayıp bebeğim şarkını okuyabilirmiyim mi dicek.Cover şarkıymış,ondan iyi canlı söleyen yokmuş,ona hayır dicek adam yokmuş.VAY ANASINI BE ! ..Bence Burcu hayranları onu dinlerken at gözlüğü takıyolar sadece kulaktan ses geliyo gözle temas olmuyo yani yoksa başka yolu yok Burcu'yla ilgili uahzuah Very Happy Very Happy

sonuna kadar katılıyorum canım
ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar birşey dikkatinizi çekti mi?   Cuma Tem. 31 2009, 23:31

Thalia's Angel demiş ki:
justugba demiş ki:

sonuna kadar katılıyorum canım

Çok teşekkürler canım ya cidden haksız değilim beni çok mutlu ettii yanımda olman Wink
loca loca

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/09/09 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar birşey dikkatinizi çekti mi?   Salı Eyl. 01 2009, 19:14

iğrenç bir kadın burcu güneş ve de özenti kendi bi işler yapamıyor başkalarının müziklerini alıyor kendi üretsin okadar iyi sanatçıysa. fan club üne şikayet edicektim ama üyelik istedi.. ilk fırsatta bu ortaya çıkıcak sizde üye olup söylerseniz ii olur
clodya

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/09/09 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : ankara Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar birşey dikkatinizi çekti mi?   Perş. Eyl. 03 2009, 11:25

ben bilmiyordum yeni öğrendim teşekkürlerr

Arkadaşlar birşey dikkatinizi çekti mi?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2