ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!!! :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!!! :D   C.tesi Eyl. 22 2007, 00:11

Aslında sana bunu okumaman gerektiğini taa başlığı yazarken söyledim ama beni dinlemiyorsun bak... hala devam ediyorsun okumaya, galiba birşeyler öğrenebileceğini sanıyorsun fakat HAVANI alırsın. Çünkü bu yazıda işine yarar bir şey yok.Tekrar tekrar etmeme rağmen hala okuyorsun!

Büyük ihtimalle sorunlu bir insan olmalısın sen, insanların okumaması için bir yazı var burada ve sen buna aldırmadan okuyorsun. Bu işten ne zevk aldığını sorabilir miyim sana? Çok Merak ediyorum,
başka işin yok mu senin?İlla küfür mü edim.
Okuma bu yazıyı . Bak hala okuyor, Allahım ya. Vakit varken şunu okumayı bırak işine gücüne bak. Burada hayatını değiştirecek bişey mi arıyorsun? Okumaya devam ederek beni sinirlendirdiğinin farkında mısın? Okumasana yaw.

Yok yok sen adam olmazsın. Hiç aile terbiyesi almamış ki. İnsana bi kere laf söylenir ...Okuma dediysek okuma işte Tabi sallayan kim? Bu yazıda hiçbi şey yok vakit kaybı valla benden söylemesi . Yeter yaw okuma işte. İşine gücüne git. Başka bloglara sitelere git gez dolaş hayatını yaşa ya.. Üff sıkıldım ha.. Ne bekliyorsun hala bu anlamsız yazıdan? Mesaj vermemi mi bekliyorsun?

İyi hadi kazandın... Artık sıkıldım çünkü.... İşte mesajın:
“Sigara sağlığa zararlıdır...”
Umarım başın göğe ermiştir....

kedicix

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/10/07 Mesaj Sayısı : 32 Nerden : Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!!! :D   Salı Ara. 11 2007, 13:40

ewet erdi ben türküm ya bana yasak dersen ben o yasağı kesinlikle delip geçerim :P Twisted Evil
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!!! :D   Salı Ara. 11 2007, 18:58

ayyy alemsin selda Very Happy haklısın Very Happy
__THALIA__
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 2096 Nerden : Kalbim İstanbul'da.. Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!!! :D   Salı Ara. 11 2007, 22:05

Yasaklar çiğnenmek için vardır,benim ünlü sözümdür bu..Very Happy Bende yasağı çiğnedim..Very Happy
http://www.forum.emreaydin.org/
_EL_AMOR_ES_CİEGO_
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/05/08 Mesaj Sayısı : 1017 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!!! :D   Cuma Mayıs 09 2008, 18:20

heyecanı severim yasakların diğer adı da heyecandır her çiğnenen yasak beraberinde heyacanı getirir (amma laf ettm ya Very Happy )

bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!!! :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası