ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Mariah Carey ile Tommy Mottola Düğünü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ebgü
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 20/09/07 Mesaj Sayısı : 1914 Nerden : Deniz Kenarından... Hobiler : ebgü Fobiler : ebgü
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Mariah Carey ile Tommy Mottola Düğünü   Ptsi Mart 10 2008, 15:37

ellerine sağlık thali'cim mariah carey tommy mottola ile 10 sene evli kalmış daha sonra kendi isteğiyle ayrılmış.Ve şimdi gördüm de thalia'nin da gelinliğinin üst kısmı ile kuyruk kısmı ve birde duvak kısmı ve gelinliğin kumaşı çok benzerlikler taşıyor gibi geldi bana birde mariah'ın gelin makyajı ile gülümsemesi ve o şekillerde poz vermesi thalia ile aynı gibi sanki :thali:zaten ben mariah ile thalia'nın kliplerini,hareketlerini,danslarını bazen çok benzetirim.Tekrar çok teşekkürler şahsen ben küçüklüğümden beri mariah carey'in sesini,şarkılarını çok severim ve onun böyle eski fotoğraflarını görmekde çok şaşırtıcı ve hoş açıkçası ve hazır sırası gelmişken bazı insanların daha doğrusu sanıyorum medyanın şişirmesinden olsa gerek neden medya mariah ile thalia'ı rakip gibi gösteriyorlar ?hiç anlamıyorum doğrusu.Tamam Mariah carey tommy'nin eski eşi olabilir ama tommy'nin daha öncede bir eski eşi vardı öyle değil mi?mariah'tan önce ,ayrıca tabiiki modern insanlar onlar yani elbetteki görüşürler,birbirilerini gördükleri yerde selam bile verirler öyle değil mi?sonuçta mariah'ın tommy ile hiçbir ilgisi kalmadı ortada çocuk felan da olmadığına göre ve artık tommy thalia ile evli ve Allah Bağışlasın çok da güzel bir kızları var yani herkes kendi kulvarında ,bu medya niye böyle yapıyor ?anlamıyorumki.Her neyse arkadaşlar istemedende olsa başınızı şişirdiğim için üzgünüm ama bu konuda diyeceklerim bu kadardır biraz fazla oldu ama diyeceklerim bu kadardır. :roll: Tekrar çok teşekkürler thali'cim.Wink
http://thalia.myforumportal.com/forum
thali

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 08/03/08 Mesaj Sayısı : 74 Nerden : nerden Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Mariah Carey ile Tommy Mottola Düğünü   Salı Mart 11 2008, 12:50

10 sene evli kjalmamış 1993 te evlenmişler 97 de ayrılmışlar 98 de de thalia yla tanışmışlar
ebgü
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 20/09/07 Mesaj Sayısı : 1914 Nerden : Deniz Kenarından... Hobiler : ebgü Fobiler : ebgü
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Mariah Carey ile Tommy Mottola Düğünü   Salı Mart 11 2008, 15:51

thali demiş ki:
10 sene evli kjalmamış 1993 te evlenmişler 97 de ayrılmışlar 98 de de thalia yla tanışmışlar
hmmm öylemi? teşekkürler ama ben bir dergide okumuştum orda mariah ile ropörtaj yapmışlardı düğün resimlerinide gösteriyorlardı kaç senesinde evlendiklerini şu anda hatırlayamadım ama 10 sene evli kaldıktan sonra boşandı diyorlardı.Niye öyle dediler o zaman?Peki bu tommy thalia ile nasıl tanışmış?biliyormusun thali? ve onu nasıl evlenmeye ikna etmiş thalia'yı? görünüşe göre çok yakışıklı bir adam olmasa gerek.Çok merak ediyorum.Peki birde neden ayrılmışlar mariah carey ile ?ayrılma sebebini biliyormusun thalicim ? yardımcı olursan çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.Kib ,görüşmek üzere.Wink
http://thalia.myforumportal.com/forum
thali

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 08/03/08 Mesaj Sayısı : 74 Nerden : nerden Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Mariah Carey ile Tommy Mottola Düğünü   Çarş. Mart 12 2008, 16:23

thalia ile tommy i gloria estefan tanıştırmış
cicikiz0
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 15/09/07 Mesaj Sayısı : 1707 Nerden : @msterd@m Hobiler : Tarih Fobiler : yok kardes
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Mariah Carey ile Tommy Mottola Düğünü   Çarş. Mart 12 2008, 17:24

Mariah Careye karsi birseyim yok, ama bu basligin Thalia bolumunde yeri yok bence :suspect:

Resim icin tesekkurler, yanliz dikkatimi cekti tommynin yuzu ne oyle ya, neyse tekrar tesekkurler
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Mariah Carey ile Tommy Mottola Düğünü   Çarş. Mart 12 2008, 17:37

Sayın Thali spam yapıyorsunuz.Spem alt alta mesaj göndermektir.Resminiz bile çıkmıyor.Yabancı sanatçılar bölümünde zaten Tommy var o konuya yazabilirsiniz.Kurallara uyun lütfen.Kural ihlali yapıldığı için başlığı kapatıyorum
Sponsored content

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Mariah Carey ile Tommy Mottola Düğünü   

Mariah Carey ile Tommy Mottola Düğünü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası