ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Lunada ile ilgili düşünceleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
yuya_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 17/09/07 Mesaj Sayısı : 2486 Nerden : İstanbul Hobiler : Thalia ile ilgili herşey Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Ptsi Haz. 16 2008, 14:10

Arkadaşlar yeni albüm Lunada ile ilgili bazı düşüncelerim var ve sizle paylaşmak istedim. Çok sabırsızlıkla ve heyecanla beklediğim bir albümdü ama malesef hayallerim yıkıldı. Albümdeki şarkılar çok güzel ama hiçbiri yeni değil. 12 şarkının sadece 3 tanesi yeni 9 tanesi başkalarının söylediği şarkılar yeniden söylenmiş. Bu benim pek hoşuma gitmedi keşke bütün şarkılar ilk defa yazılmış olsaydı Sad Yani bu albüm benim pek içime sinmedi.

Klibe gelirsek bu kadar şahane ve hareketli şarkıya bu klip olmamış. Thalia çok pasif, hiç oynamıyor, etrafındakiler de öyle. Şakıyı dinlediğim zaman coşuyorum ama klibi izlediğimde çok hareketsiz geldi.

Bence Thalia çok daha güzel işler yapabilirdi ama bence bu albüm El Sexto Sentido'yu geçemez.

Sizin düşünceleriniz neler arkadaşlar? Ben neden bu kadar beğenmedim anlayamadım valla moralim bozuldu Sad
Super mod

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 4687 Nerden : Thalia dünyasından... Hobiler : Thalia-Britney Kardeşliği Fobiler : ----
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Ptsi Haz. 16 2008, 15:20

Bende senin gibi düşünüyorum yuya_thalia.Yani albümdeki şarkıları inceleyecek olursak mesela Isla para dos,Insensible ve Yo no se vivir sanki yıllar önce Thalia nın söylediği şarkılar gibi ne bileyim sanki çocuk şarkıları gibi geldi bana.Bunun yanında hareketli müziklerden Aventurero süper bir parça çok orjinal bir parça yani albümdeki tüm parçaların Aventurero gibi orjinal ve modern olması gerekiyordu.Albümde 3 yeni parça var demişsin bunlar hangileri aralarında Aventurero var mı?Birde anlayamadığım albümde bir tane slow parça var,halkubi El Sexto Sentido da 3 tane slow parça vardı ve üçü de süperdi.Şimdi bişey dicem Hande Yener in son albümü Hipnoz u dinledim parçalar tek kelimeyle süper,yanlış anlaşılmasın kesinlikle Hande Yener ve Thalia'yı karşılaştırmıyorum,keşke Thalia'nın parçalarıda elektronik müzikle falan yapılsaydı.Ten paciencia şarkısına ve klibine gelcek olursak birkere Ten paciencia parçası güzel ama şarkıda Latin müziği ahengi var nasıl belirteyim Thalia'nın "Tu y Yo" veya o türdeki hareketli şarkıları gibi değil,üstelik arada şarkı söyleyen adamın sesine de sinir oluyorum çok itici bir sesi var o her kimse,keşke şarkıyı sadece Thalia seslendirseydi.Ten paciencia klibinde bir parti havası var aynı hava Seduccion klibinde de vardı,Seduccion bir farkla kapalı alanda çekilmişti.Ten paciencia klibinde çok fazla insan var karmaşık bir topluluk var ve Thalia ortalarda sanki şarkı söyleyen değil de eğlenen biri gibi geziyor.Ayrıca seninde dediğin gibi Thalia parçanın ritmine göre hareket etmiyor.İnş. ikinci klip Aventurero parçasına falan çekilir de Thalia kendini çok daha iyi gösterir.Birde Lunada albümü sadece ABD,Mexico ve diğer Latin ülkelerinde değil tüm dünyada piyasaya çıkacak,milyonlarca Thalia fanı bu albümü bekliyordu.Dünyaca ünlü bir pop yıldızı olması açısından Thalia'nın çok dikkat etmesi gerekiyor.Onu ABD'den Japonya'ya kadar milyonlarca insan seviyor ve izliyor.Bunu sakın gözardı edilmesin.
http://www.britneythalia.com
yuya_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 17/09/07 Mesaj Sayısı : 2486 Nerden : İstanbul Hobiler : Thalia ile ilgili herşey Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Ptsi Haz. 16 2008, 19:09

Bu albüm çok latin ve Hawaii tarzı olmuş. Bence yine 2-3 tane ingilizce söylemeliydi, slow parça 1 tane çok doğru bence daha fazla slow olmalıydı ve kesinlikle pop tarzında olmalıydı.

Albümdeki yeni şarkılar Tan Paciencia, Bendita, üçüncüsünü bilmiyorum ama Aventurero yeni değil. Giselle diye bir şarkıcının.

Bu albümü gerçekten beğenmedim. Sanki Thalia "2 yıl ara verdim hayranlarım beni unutmasın hemen bir albüm yapayım" demiş gibi. Umarım bu sene iyi çalışır ve 2009'da çok şahane ESS albümünü geçen bir albüm yapar.
Super mod

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 4687 Nerden : Thalia dünyasından... Hobiler : Thalia-Britney Kardeşliği Fobiler : ----
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Salı Haz. 17 2008, 03:04

Bendita şarkısını zaten büyük ihtimalle kızı Sabrina için yaptı geriye 2 şarkı kalır.Thalia 2-3 yılda bir albüm çıkarıyor 2009'da yeni bir albüm yapması imkansız gibi. ESS i 2005 te çıkarmıştı yani 3 yıl olmuş.Anlayamadığım bir nokta Thalia neden başkalarının şarkılarını seslendiriyor?Az buz değil albümde 9 tane bilinen başkaları tarafından seslendirilmiş parça var çok üzgünüm.İnş. Thalia kliple falan paçayı kurtarır.
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Salı Haz. 17 2008, 10:28

Ya arkadaşlar bence thalianın bu albümü gayet güzel neden bukadar hayal kırıklığına uğradığınızı anlayamadım.sonuçta başkalarının da şarkıları da olsa sonuçta thalia söylüyor bu iyi birşey değilmi sizce.Ben çok beğendim özellikle de sera porque te amo şarkısını. klibi çok beğendim ayrıca.değişik bir tarzı var klipte. şarkı ile klib birbirine uymuş bence. tabiki bunlar benim görüşüm.görüşler kişiden kişiye göre değişir ve bende bu görüşlerinize saygı duyuyorum.
orhanamak

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 29/01/08 Mesaj Sayısı : 65 Nerden : bursa Hobiler : internet edebiyat Fobiler : köpek,yükseklik

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Salı Haz. 17 2008, 16:44

ben bu albümü çok beğendim.kraliçemiz değişik bir tarz denemek istemiş bu albümde.bu albümündeki tarzı biraz değişik geldi bana.ess albümünün ve bundan önceki diğer albümlerinin tarzını çok sevmiştim.ben mesela ess albümünü aratmayacak bir albüm bekliyordum.o albümde çük güzel dans şarkıları vardı.seduccion,no me voy a quebrar gibi.ama bu albümde ten paciencia ve sera porque te amo'dan başka dans şarkısı yok.bu arada bu şarkı listesinden önce bir şarkı listesi daha vardı benimeklediğim.o şarkılar neden yayınlanmadı?yoksa thaliao şarkıları beğenmeyip çöpe mi attı?
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Salı Haz. 17 2008, 18:54

valla bu başlığı açtığı için yuya_thalia ya çok teşekkür ediyorum.Lunada albümüyle ilgili söylemek istediğim çok şey var ikide bir cevap yazıyorum inş. kızmıyorsunuzdur.

şimdi öncelikle nazire siz demişsiniz ki Thalia başkalarının şarkılarını söylüyor iyi bişey değil mi?

hayır iyi birşey değil.Neden?Çünkü bir sanatçı başkalarının şarkılarını hazır alıp söylerse bişey üretmemiş olur değil mi?Elbette Thalia başkalarının söylediği şarkıları tekrar yorumlayabilir, bunu sözüm yok fakat 9 tane çok çok fazla.Yani başkalarının şarkılarını alıp okuyuvermek Thalia'ya göre olmamalı ve bu onun üretkenliğini olumsuz yönde etkilyecektir. Tabi Thalia'nın yorumu kusursuz bunu belirteyim,önce Thalia'nın yorumunu beğeneceğim bunda bir kuşkum yok.Albümü alacağım zaten :)

İkinci olarak orhanamak ın değindiği konu şarkı listelerinde bir tezatlık var ilk öncelikle albümde kaç şarkı var 11 mi 13 mü?Bu konuda kafam karışık doğrusu affraid

Resimdeki şarkı listesi ile aşağıda liste
aşağıdakii liste birbirini tutmuyor.

Lunada

1. Ten Paciencia
2. Sangre Caliente

3. Sera Porque Te Amo
4. Con Este Amor
5. Bendita
6. Desolvidandote
7. Isla Para Dos
8. Insensible

9. Aventurero
10. Yo No Se Vivir
11. Solo Se Vive Una Vez

(thalia.compnet.com.pl/)
yuya_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Salı Haz. 17 2008, 19:25

Sanırım daha önce eklenen şarkıların hepsi yanlıştı. Çünkü bütün şarkılar internete verildi ve orhanamak arkadaşımız eklediği şarkılar içlerinde yok.

Nazirecim yorumuna katılıyorum. Şarkılar çok güzel, tarz değişik ama seduccion arkadaşımın dediği gibi 9 tane çok fazla. 2 yıl aradan sonra ben baştan sona yepyani bir albüm görmek isterdim. Albüm güzel, elbette alacağım ama keşke 9 şarkı yeni 3 şarkı eski olsaymış.

Ben klibi de Thalia'yı plajda, yine etrafında insanlarla -ama bu kadar çok değil- deli gibi oynarken, çalkalarken tabiri caizse, şöyle bikinili fln hayal etmiştim.

Bu arada Ten Paciencia, Sangre Caliente ve özellikle Sera Porque Te Amo şarkılarını çooookk beğeniyorum. Söylemeden yapamicam Wink
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Salı Haz. 17 2008, 20:44

Arkadaşlar takdir edersiniz ki thalia doğum yaptı buyüzden belki biraz ihmal etmiştir şarkıları.ama emin olun ki yeni şarkılarını kendisi üretecektir bundan hiç kuşkum yok.hep bebeğiyle ilgilendi hamileliği falan derken albüm konusunda pek özen göstermemiş olabilir bu nedenlerden dolayı.bu arada aranızda albümü satın alan var mı?
salih
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 935 Nerden : türkiye Hobiler : öğretmen Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Perş. Haz. 19 2008, 21:17

yeni bir albüm için çok zaman gerekir ve thalianın bu kadar zamanı yoktu...bebeği hayatının merkezi oldu..ama fanlarını da hayal kırıklığına uğratmamak için böyle bir proje yapmıştır..bence onun düşüncesine saygı duyalım sonuçta bu da bir emek.
http://www.dizifilm.com
__THALIA__
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 2096 Nerden : Kalbim İstanbul'da.. Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Perş. Haz. 19 2008, 23:11

Albümün tamamını dinleme fırsatım olmadı ama bence güzel bir albüm olmuştur.Sanırım cover tarzı bir albüm yapmış.Grup Hepsi'nin son albümü gibi.Onların son albümü bence gayet güzel olmuş,bildiğimiz sevdiğimiz şarkıları farklı bir tarzda söylemişler.Sanırım Thalia'nın son albümüde böyle birşey oldu.Hepsini dinlemediğim için yorum yapamıyorum ama umarım güzel olmuştur.
http://www.forum.emreaydin.org/
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Cuma Haz. 20 2008, 12:50

çok haklısın salih hoca,bebeği yüzünden pek fırsat olmamıştır albüm konusunda.Bebeği onun için herşeyi,ama hayranları ondan albüm beklediği için de onları kıramamış ve bu albümü yapmıştır.Hem cover da olsa şarkıları çok güzel çok beğendim.Eminim şarkıların tamamını dinleyince çok sevineceksiniz,hayal kırıklığına uğrayacak bi neden yok ortada sonuçta yine thalia seslendiriyor başkasının şarkısı da olsa.
salih
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 935 Nerden : türkiye Hobiler : öğretmen Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Cuma Haz. 20 2008, 12:55

evet bence güzel,hiç denemediği bir şeyi yapmış oldu..sonuçta sanatçılar müzik yaşamında her türlü deneyimi edinmeli
http://www.dizifilm.com
yuya_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Cuma Haz. 20 2008, 13:44

thalianazire demiş ki:
çok haklısın salih hoca,bebeği yüzünden pek fırsat olmamıştır albüm konusunda.Bebeği onun için herşeyi,ama hayranları ondan albüm beklediği için de onları kıramamış ve bu albümü yapmıştır.Hem cover da olsa şarkıları çok güzel çok beğendim.Eminim şarkıların tamamını dinleyince çok sevineceksiniz,hayal kırıklığına uğrayacak bi neden yok ortada sonuçta yine thalia seslendiriyor başkasının şarkısı da olsa.

Haklısın cnm başkalarının şarkıları da olsa Thalia'nın yorumu çok daha güzel. Şarkılar da çok güzel. Ama ben 2 sene bekledikten sonra tamamı yeni bir albüm bekliyordum. Neyse bu da böyle olsun. 2008 sonunda tamamı ingilizce bir albüm yapacak diyorlar. İnş. o albüm hem pop tarzında hem de tamamı yani şarkılardan oluşan bir albüm olur.
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Cuma Haz. 20 2008, 14:11

inş pop ve ingilizce olur yeni albümünde.ben daha çok ispanyolca şarkılarını çok seviyorum,ispanyolca daha hoş geliyor bana göre. Bu arada iki şarksını siteye eklemişsin indirdim birazdan dinleyeceğim canım.en çok sere porque te amo şarkısını çok sevdim ama sanırım henüz nette yok o şarkı..
yuya_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Cuma Haz. 20 2008, 15:14

Benim de en çok sevdiğim şarkı o ama dediğin gibi nette yok. Çok aradım hâlâ da arıyorum. Bulursam hemen eklerim :)
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 20/09/07 Mesaj Sayısı : 1914 Nerden : Deniz Kenarından... Hobiler : ebgü Fobiler : ebgü
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Cuma Haz. 20 2008, 15:26

var var arkadaşlar o zaman ben ekleyeyim foruma.Wink
http://thalia.myforumportal.com/forum
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Cuma Haz. 20 2008, 19:06

saolun arkadaşlar beni cok mutlu edersiniz :)
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Salı Kas. 11 2008, 01:46

Bu albümü başta çok eleştirdim ama sanırım albümler dinledikçe güzelleşiyor.Fakat hala "Insensible" ve "Yo No Se Vivir" şarkılarını hala sevemedim.

25
yuya_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Salı Kas. 11 2008, 14:55

Aynen :) Ben de başta eleştirmiştim ama artık seviyorum. Ama malesef El Sexto Sentido kadar güzel değil.
Super mod

Erkek
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Salı Kas. 11 2008, 16:03

El Sexto Sentido ve Arrasando bu iki albüm Thalia'nın en süper albümleriydi.Diğer arkadaşlarda Lunada ile ilgili düşüncelerini tekrar paylaşırlarsa sevinirm.

25
thalia Lunada

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/08/09 Mesaj Sayısı : 121 Nerden : bursa Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Lunada ile ilgili düşünceleriniz   Cuma Ağus. 28 2009, 13:20

yeni albüm bu kaderi paylaşmaş umarım

Lunada ile ilgili düşünceleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası