ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Jamie Lynn Spears

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 2191 Nerden : iNthEZonE Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Jamie Lynn Spears   Paz Tem. 20 2008, 21:12

Gerçek adı:Jamie Lynn Spears
Takma adı:J Lynn
Doğum yeri:McComb, Mississippi, USA
Doğum tarihi:4 Nisan 1991
ßoy:1.66

Oynadığı Filmler:
Crossroads (2002)
All That (TV-Series 1994-2005)
Zoey 101 Spring Break-Up (2006) (TV)
Zoey 101 (2005)

En Sevdikleri

Renk: Pembe
En Sevdiği Şarkıcılar: Kelly Clarkson ve Lindsay Lohan
En Sevdiği Oyuncular: Hilary Duff, Jennifer Aniston, Brad Pitt, Will Smith ve Lindsay Lohan
Örnek Aldığı Rol Örnekleri/Kişiler: Kate Hudson, Britney.
En Sevdiği Kitap: Lemony Snicket's A Series Of Unfortunate Events
En Sevdiği Yemek: Crawfish (??)
En Sevdiği Ders: Tarih
En Sevdiği Sporlar: Amigoluk ve Softball
En Sevdiği Hayvan: Köpek
Müzik Tarzı: Tüm tarzlar
Hobileri: Alışveriş, basketbol, şarkı söylemek, rol yapmak, dans, amigoluk, jimnastik, softball oynamak, arkadaslarıyla korkunç filmler izlemek, 4 tekerlekli sürmek, kart oynamak.
En Sevdiği Tatil: Noel
Diğer Favori Nickoledeon Şovu: "Unfabulous"
En Sevdiği Makyaj Ürünü: Dudak Parlatıcısı
En Sevdiği Film: Halka

Diğer Bilgiler

- Jamie 2000 yılında noel albümü için Aaron Carter ile düet yaptı ama şarkı hiç yayınlanmadı.
- Jamie Lynn Crossroads filmindeki Lucy'nin (Britney Spears) küçüklüğünü oynadı. En baştaki dilek kutusu olan sahnede..
- Jamie Lynn 2003 yılı noelini Vail, Colorado'da geçirmişti ve Britney'de Lynne, Jamie Lynn ve 2 arkadası için 5 günlüğüne oraya gitmişti.
- Jamie Britney ile Dream Within A Dream Turnesini geçirirken kendisine özel öğretmenlik yapması için kuzeni Jamie Convington da yanındaydı
Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 2191 Nerden : iNthEZonE Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Haberleri   Paz Tem. 20 2008, 21:20

Buraya ekleyebilirsiniz...
Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Paz Tem. 20 2008, 21:22

Anne Olmak Dünyadaki En İyi His
19 Haziran'da bebeği Maddie Briann Aldridge'yi dünyaya getiren Jamie Lynn Spears, iyi bir anne olmak için ve marka haline gelen kızının ihtiyacı olan herşeyi vermek için çabalıyordu.

Özel bir ropörtaj ve fotoğraf çekimiyle, Britney Spears'in kardeşi Hollywood'un ışıklarından uzak bir yaşamın anneliği öğrenmeyi kolaylaştırdığını düşünüyor. O, "Yaşadığım yerde, herkes aynı şeye yoğunlaşmış durumda. Yoğunlaştıkları şey aileleri, bu da yaşamanın iyi bir yönü." diyor.

17 yaşındaki aktrist, annelik dersi almasından, Maddie ve Casey ile birlikte yaşadığı hayata ve ilk doğum deneyimini OK'a anlattı. "Bana doğum ağrılarının 8 ile 12 saat sürebiliceğini söylemişlerdi. 3-4 saat içinde bebek için hazırdım. Mükemmel bir hamilelik ve doğum geçirdim. Kutsanmış hissediyorum."

Zoey 101 starı ve nişanlısı evlilikleri için bir tarih belirlemedi ama çift şimdi hiç olmadığı kadar yakın. Normal bir doğum gerçekleştiren Jamie Lynn hiç şikayet etmediğini ve doğumhanede yanında istediği tek kişinin Casey olduğunu şöyle anlattı : "Oraya gittiğimde, doktorum soğukkanlıydı ve doğumda çok iyiydi, bahsedildiği kadar kötü geçmedi. Casey ile konuşuyordum. Garip olan ne biliyor musun ? Ona iyi olup olmadığını sordum. O, iyi olduğunu söylediği anda ikimizde çok heyecanlandık."

Evin sonundaki bir odada bebek hemşiresi Maddie'yi hazırlamakla görevliydi ama Jamie'nin çok gurur duyduğu anne babası geceleri ona yakın olan kişiler. Jamie, Maddie'yi şöyle anlatıyor : "O çok iyi. Her 3-4 saatte bir besleniyor. Gecenin ortasında uyandığında, onu besliyorum ve tekrar uyumaya devam ediyor. Çığlık atmıyor yada ağlamıyor."

Gururlu olan anne devam ediyor : "Sabah uyanıyoruz, banyo yaptırıyoruz. Ardından ben banyo yapıyorum. Belirli bir düzenimiz var ve ben düzeni severim. Küçük hayatımızın böyle olduğu için mutluyuz."

OK
Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Photo Gallery   Paz Tem. 20 2008, 21:27

Burada fotoğraflarını paylaşabilirsiniz
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Paz Tem. 20 2008, 21:34

teşekkürler canım
Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Salı Tem. 22 2008, 11:52

Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Salı Tem. 22 2008, 17:18

oyyyy oyyy oyyy bebişi çok şeker birşey yaa.. Süper kalitede tatlı birşey
cicikiz0
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 15/09/07 Mesaj Sayısı : 1707 Nerden : @msterd@m Hobiler : Tarih Fobiler : yok kardes
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Salı Tem. 22 2008, 18:52

Resimler icin tesekkurler cok tatliymis bebek.. keske anne daha yasina gore bir makkaj yapaymis.. ama genede guzel babaya bakarmisiniz yanliz nasilda boburlenio Laughing
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Çarş. Tem. 23 2008, 09:28

Ben çocuğu hiç sevmedim biraz Kev tipi var onda yakında bu ilişki biter gibi geliyor...bebek çok şeker bence Brit'e benziyor bi fotosu vardı onu bi buliimm ekliyeceğim ...görseniz çok bnziyor ...
Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Çarş. Tem. 23 2008, 09:35

Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Çarş. Tem. 23 2008, 09:36

Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Çarş. Tem. 23 2008, 10:37

ohh ohh maşallah,allah analı babalı büyütsün
britneycimm
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 419 Nerden : İstanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Çarş. Tem. 23 2008, 14:57

çok güzel reesimler ben daha öncede görmüştüm teşekkürler
http://britonlinefans.forumotion.com
Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Perş. Ağus. 07 2008, 12:01

Lucky_Pink
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Perş. Ağus. 07 2008, 12:06

*Thalia*

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 08/01/08 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : East High School Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   Cuma Kas. 14 2008, 22:15

Çok güzel resimler paylaşım için teşekkürler =) Bebeğide çok sekermiş ^^
Sponsored content

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Jamie Lynn Spears   

Jamie Lynn Spears

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası