ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
yuya_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 17/09/07 Mesaj Sayısı : 2486 Nerden : İstanbul Hobiler : Thalia ile ilgili herşey Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Ptsi Tem. 28 2008, 20:32

Bir süre önce sitemizde Thalia ve Britney ile ilgili bir dergi yayınlanacağını söylemiştik. Dergimiz tamamlandı ve şimdi sitemizde. Bu degiyi ben ve Dilara (delare_thalia) yaptık. Bizce güzel bir dergi oldu umarım beğenirsiniz arkadaşlar. İyi okumalar :)

NOT: Linki görebilmek için mesaj yazmalısınız.
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 777 Nerden : İstanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Ptsi Tem. 28 2008, 20:39

Ellerimize sağlık :) Umarım beğenirsiniz..
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Ptsi Tem. 28 2008, 22:49

merak ettim yüklüyorum Very Happy
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 4687 Nerden : Thalia dünyasından... Hobiler : Thalia-Britney Kardeşliği Fobiler : ----
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Salı Tem. 29 2008, 08:08

Teşekkürler, ellerinize emeğinize sağlık

Hemen yükleyeyim bende Very Happy

25
http://www.britneythalia.com
_EL_AMOR_ES_CİEGO_
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/05/08 Mesaj Sayısı : 1017 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Salı Tem. 29 2008, 11:07

sabırsızlanıyorummm çok heyecanlı çok saolun kızlar :)
salih
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 935 Nerden : türkiye Hobiler : öğretmen Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Salı Tem. 29 2008, 16:32

kızlar ne diyebilirm ki çok yaratıcı ve güzel;)
http://www.dizifilm.com
kıvırcık

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 22/07/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : İstanbul Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Salı Tem. 29 2008, 16:45

dergi çok güzel olmuş.ellerinize sağlık :)
dilan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 02/06/08 Mesaj Sayısı : 75 Nerden : ankara Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Çarş. Tem. 30 2008, 15:15

ellerinize sağlık bende bakacağım şimdi
dilan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 02/06/08 Mesaj Sayısı : 75 Nerden : ankara Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Çarş. Tem. 30 2008, 16:04

dergiyi yükledim ama şifre istiyor şifrenin olduğu yere tıklıyorum ama hiç bir şey göremedim nolur yardım edin
aysel
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/05/08 Mesaj Sayısı : 320 Nerden : kocaeli Hobiler : içinde dışında thalia olan her şey!:) Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Çarş. Tem. 30 2008, 16:05

teşekkürler
delare_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 777 Nerden : İstanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Çarş. Tem. 30 2008, 18:13

dilan demiş ki:
dergiyi yükledim ama şifre istiyor şifrenin olduğu yere tıklıyorum ama hiç bir şey göremedim nolur yardım edin

Dosya şifrelidir..Dosyayı açmak istediğin zaman karşına bir kutu çıkacaktır.Orada ki boşluğa thaliafan.do-goo.com yazarsan eğer dosya açılır.

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Perş. Tem. 31 2008, 12:47

çok tşk yardımın için ama yanlış şifre diyor bir türlü yapamadım off
delare_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Cuma Ağus. 01 2008, 01:01

Arkadaşlar şifre ile ilgili sorun yaşayanlar dosyayı bu linkten download edebilir..

Not:Linki görebilmek için teşekkür etmelisiniz.

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Cuma Ağus. 01 2008, 17:50

Şimdi okudum ve bayıldım.Ellerinize sağlık;süper ötesi,müthiş,harika ve de bir numara bir dergi yapmışsınız ehehehee
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   C.tesi Ağus. 02 2008, 19:32

Sad ben okuyamıyorum adobe acrobat yükleyemiyorum Sad
yuya_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 17/09/07 Mesaj Sayısı : 2486 Nerden : İstanbul Hobiler : Thalia ile ilgili herşey Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   C.tesi Ağus. 02 2008, 20:11

dilan demiş ki:
Şimdi okudum ve bayıldım.Ellerinize sağlık;süper ötesi,müthiş,harika ve de bir numara bir dergi yapmışsınız ehehehee

Çok sağol cnm beğenmene çok sevindim :)

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/07/08 Mesaj Sayısı : 132 Nerden : londra Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Paz Ağus. 03 2008, 18:16

tesekkurler..
rosa
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 01/01/08 Mesaj Sayısı : 259 Nerden : Türkiye Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Ptsi Ağus. 04 2008, 16:37

teşekkürler :)
delare_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Ptsi Ağus. 04 2008, 16:56

Rica ederiz :) Görüş ve istekleriniz varsa dosyadaki mail adresine mail atabilirsiniz..

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/07/08 Mesaj Sayısı : 103 Nerden : ankara Hobiler : binicilik,bilgisayar oyunları,thalia dinlemek,dans etmek Fobiler : yükseklik,karanlık,böcekler

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Ptsi Ağus. 25 2008, 20:29

eminim güzel olmuştur. ellerinize sağlık.
sevgithalia

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/07/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : Mersin Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Perş. Eyl. 25 2008, 13:38

muhteşem ya bayıldım sezer çok tatlı ya
thali

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 08/03/08 Mesaj Sayısı : 74 Nerden : nerden Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Cuma Eyl. 26 2008, 07:31

hayırlı olsun
t_sodi nihal
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 399 Nerden : istanbul Hobiler : thalia thalia thalia Fobiler : yok gibi bişey
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Perş. Ekim 02 2008, 17:48

teşekkürler
jolie_esra
It's my party
It's my party

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : izmir Hobiler : okumak ve okumak Fobiler : yılan akrep böcek vs
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Paz Ekim 05 2008, 19:53

emeğinize sağlık.tebrikler....
kevser

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 22/10/07 Mesaj Sayısı : 135 Nerden : Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi   Ptsi Ekim 06 2008, 17:15

sağol canım çok merak ettim ama eminim çok güzeldir

QUEENS - Thalia ve Britney'nin ilk ve tek dergisi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki