ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Tatile cikiyorum..,Turkiye beni bekle!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
cicikiz0
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 15/09/07 Mesaj Sayısı : 1707 Nerden : @msterd@m Hobiler : Tarih Fobiler : yok kardes
Konuya puan ver
MesajKonu: Tatile cikiyorum..,Turkiye beni bekle!!   Çarş. Tem. 30 2008, 13:14

Vatanimmm geliyorumm.. bekle beni Laughing Laughing Evet sevgili site sakinleri / gurultuleri.. Ben sok kararla Turkiyeye gitmeye karar verdim.. Hemde iki haftalina :cheers: :cheers: Beni ozleyin.. Hasretimden yanin bitin kul olun.. Laughing Laughing

Saka bi yana... Vatanima varmak beni heycanlandiriyor.. Cool Nasil olsa gurbetciyiz hernekadar burda dogup buyumus olsakta... Sizleri sevirem.. Sitemiz sizlere emanet.. Hepiniz hakkinizi helal edin.. ne olur ne olmaz.. Hoscakalin.. Naz seni yaladim yuttum hata somurdum bacim Laughing Laughing ...

Vatan gibisi varmi Embarassed

Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/05/08 Mesaj Sayısı : 1017 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Tatile cikiyorum..,Turkiye beni bekle!!   Çarş. Tem. 30 2008, 14:09

bekliyoruz seni canım hoşgeliyorsun buralara bol bol hasret gider Very Happy
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Tatile cikiyorum..,Turkiye beni bekle!!   Çarş. Tem. 30 2008, 23:32

cicikiz0 demiş ki:
Vatanimmm geliyorumm.. bekle beni Laughing Laughing Evet sevgili site sakinleri / gurultuleri.. Ben sok kararla Turkiyeye gitmeye karar verdim.. Hemde iki haftalina :cheers: :cheers: Beni ozleyin.. Hasretimden yanin bitin kul olun.. Laughing Laughing

Saka bi yana... Vatanima varmak beni heycanlandiriyor.. Cool Nasil olsa gurbetciyiz hernekadar burda dogup buyumus olsakta... Sizleri sevirem.. Sitemiz sizlere emanet.. Hepiniz hakkinizi helal edin.. ne olur ne olmaz.. Hoscakalin.. Naz seni yaladim yuttum hata somurdum bacim Laughing Laughing ...

Vatan gibisi varmi Embarassed

[

Ayyy canım benim çok sevindim senin adına,bolbol gez ülkemizi,hatıra resimleri çek.Seninle buluşmak isterdim.Seni çok özleyeceğim canım,gözün arkada kalmasın canım sen bol bol eğlen.Canım benim resim çek bol bol türkiye ile ilgili bana msnden yollarsın . özledim ya şimdiden seni Sad olsun sen vatan hasreti çekiyordun görmüş olursun.Kendine dikkat et olur mu canım.

Tatile cikiyorum..,Turkiye beni bekle!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası