ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Thalia Taklitçiliği

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 4687 Nerden : Thalia dünyasından... Hobiler : Thalia-Britney Kardeşliği Fobiler : ----
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   C.tesi Eyl. 06 2008, 17:34

Thalia'nın ne çok korsanı varmış ya...Bunlara şaşırıyor ve üzülüyorum hatta acıyorum.Bence de Nazire değil Thalia gibi olmak onun tırnağı olamazlar.

25
http://www.britneythalia.com
_EL_AMOR_ES_CİEGO_
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/05/08 Mesaj Sayısı : 1017 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Paz Eyl. 07 2008, 12:42

bu kadar benzerlik olur mu yaaa biraz utanır insan ama görüyoruzki kimse thalia gibi olamıyor
rosa
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 01/01/08 Mesaj Sayısı : 259 Nerden : Türkiye Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Paz Eyl. 07 2008, 16:54

evet .annemlerde tutturmuşlar çok benziyor diyorlar.ayyy sinir oluyorum.
aysel
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/05/08 Mesaj Sayısı : 320 Nerden : kocaeli Hobiler : içinde dışında thalia olan her şey!:) Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Ptsi Eyl. 15 2008, 08:29

ben dizilerinin senoryalarının kopyalanmasına alıştım zaten ama cidden herkes kıskanıyo kıskançlığından çatlıyor hatta herkes taklitçi orijinal sadece THALİA mızzz Very Happy
ebgü
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 20/09/07 Mesaj Sayısı : 1914 Nerden : Deniz Kenarından... Hobiler : ebgü Fobiler : ebgü
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Salı Eyl. 16 2008, 08:47

salih demiş ki:
hayatını taklit etmeyi şu manada söyledim thalianın evlenmesinin arkasından bu kadın da evlendi thalia hamile kaldı ardından bu da hamile kaldı.Hep aynı yıl içerisinde oluyor bu olaylar
anladım hocam,ya öyle mi? e bu akdarınada pes diyorum yani arkadaşlar,thalia'nın taklitçilerini elime verseler Tövbe yarabbim gözümü kırpmadan gebertirim. dövücem haaa Neyse arkadaşlar bakın bir kopyacı yani taklitçi daha buldum;

http://thalia.myforumportal.com/forum
_EL_AMOR_ES_CİEGO_
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/05/08 Mesaj Sayısı : 1017 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Salı Eyl. 16 2008, 13:10

ayyyy gün geçtikçe sayıları artıyor bunlarınn
rosa
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 01/01/08 Mesaj Sayısı : 259 Nerden : Türkiye Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Salı Eyl. 16 2008, 16:19

aaaa bu kim ya
salih
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 935 Nerden : türkiye Hobiler : öğretmen Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Çarş. Eyl. 17 2008, 17:41

bu kadar olur!pesss.kadın resmen aynı elbiseyi giymiş.
http://www.dizifilm.com
thalia-hazal

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/07/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : adana Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Perş. Eyl. 18 2008, 20:10

yuh denilecek kadar var yani
primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1536 Nerden : denden Hobiler : ps2 Fobiler : fedra
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Çarş. Eyl. 24 2008, 18:29

buda benden..

primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1536 Nerden : denden Hobiler : ps2 Fobiler : fedra
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Çarş. Eyl. 24 2008, 18:30

primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Çarş. Eyl. 24 2008, 18:31

primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Çarş. Eyl. 24 2008, 18:32

[/

primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Çarş. Eyl. 24 2008, 18:33

primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Çarş. Eyl. 24 2008, 18:34

Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Çarş. Eyl. 24 2008, 22:55

saol canım resimler için,abarttılar abarttılar :@
ebgü
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 20/09/07 Mesaj Sayısı : 1914 Nerden : Deniz Kenarından... Hobiler : ebgü Fobiler : ebgü
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Cuma Eyl. 26 2008, 16:50

rosa demiş ki:
aaaa bu kim ya

ya öyle değil mi arkadaşlar?Bu kadın varya adı gabriela spanic tabir-i caizse thalia düşmanı bir kadın thalia'nın dizilerindeki hemen hemen bütün oyuncularıyla dizi çevirmiş.Hatta thalia'nın partnerlerinden hemen hemen fer carrillo ve eduerdo capetillo hariç dizi çevirmiş ve fer carrillo ilede dizi çevirmek istediğini,fer colunga'nında tövbe tövbe haşaen iyi öpüştüğü erkek olduğunu söyleyen kadın.Ayrıca bu sahte dünyalar var ya ilk başta thalia'a gelmiş thalia'da kabul etmeyince bu kadın kabul etmiş.Ve arkadaşlar bazen jlo thalia gibi thalia da jlo gibi olabiliyor.Ama bana kalırsa o resimlerin jlo ile thalia'nın kaç yılında çektirdiklerine bakmak lazım ki bazı resimleri jlo daha önce çektirmiş gibi geliyor bana arkadaşlar.tabii bazı resimleri dedim.Ayrıca jlo ile thalia çok yakın iki arkadaş bu çok doğal değil mi sizcede?(hani derler ya kır atın anında duran ya huyundan ya suyundan diye Wink) birbirlerinden,yanibirbirlerinin tarzlarından etkilenmiş olabilirler öyle değil mi?Ki bunu thalia'da yapmıştı jlo'da yani.Ve şu kylie'e gelince o zaten ikinci gülben vakası gibi birşey yabancılarda baksanıza.Ve sinir oluyoruuuuuuuuum thalia'ı taklit eden pisliklerden sayıları gün geçtikçe artıyor ya bu ne yeni moda mı? thalia tiryakiliği ya da yok öyle demeyelimde şöyle diyelim thalia taklitçiliği.
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Cuma Eyl. 26 2008, 18:22

Ben hiç sanmıyorum thalianın başkalarının tarzını örnek aldığını.
ebgü
Admin
Admin

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Cuma Eyl. 26 2008, 19:02

sydney demiş ki:
Ben hiç sanmıyorum thalianın başkalarının tarzını örnek aldığını.
Neden olmasın nazirecim olabilir bence. Wink Hem ne var ki bunda? sonuçta hepimiz insanız öyle değil mi arkadaşlar?herkes herkesi örnek alabilir sonuçta bunda bir kötülük göremiyorum ben.Tabii o gülben ve başkaları gibi abartmamak kaydıyla.
primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Cuma Eyl. 26 2008, 19:22

aslında ben yüksek uzun etekli resime bişe demiyorum orda ebgü'ye katılıyorum. Ama acayip abartanlar var bunlara tepkim büyüktür. thalianın bazı pozlarıda herkesin poz verdiği gibi çekiniyor bazı şeyleri abartıyorlar.

primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Cuma Eyl. 26 2008, 21:06

jolie_esra
It's my party
It's my party

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : izmir Hobiler : okumak ve okumak Fobiler : yılan akrep böcek vs
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   C.tesi Eyl. 27 2008, 21:40

yuh artık yani başka ne denir ki?
rosa
Closer To You
Closer To You

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Paz Eyl. 28 2008, 15:34

sahte dünyalar dizisini izlemiştim demek ki o bayanda kıskanıyormuş thalia'yı.vay gıcık vaay.bazı şeylari abarttıkları konusunda katılıyorum.
salih
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 16/09/07 Mesaj Sayısı : 935 Nerden : türkiye Hobiler : öğretmen Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Perş. Ekim 02 2008, 10:17

thalianın bayanlardan örnek aldığı sadece 2 isim var.madonna ve marilyn monroe .bu iki kadına olan hayranlığını her fırsatta belirtiyor zaten.
http://www.dizifilm.com
tubasivka

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 121 Nerden : İstanbul Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Perş. Ekim 30 2008, 19:25

Taklitte sınır yok. Baya taklit etmiş yani :)
Ama ne derler taklitler aslını yaşatırmış.

Thalia Taklitçiliği

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki