ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Thalia Taklitçiliği

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 27/11/08 Mesaj Sayısı : 487 Nerden : istanbul Hobiler : thalia'M Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Perş. Tem. 16 2009, 22:16

Demet Akalın'ı banamı tanıtıyosun aysel Very Happy Ben onu kalkar kalkmaz da gördüm makyajlide gördüm .. Hiçbiri güzel değil .. Demet akalının sadece vücudu olağanüstü hepsi bu .. Ben demet akalını manyak derecede hayranıyım diye güzel diyemem .. Çünkü çok güzel olmadığını biliyorum üzülme sabah kalkmışken çok görmüşlüğüm var hemde canlı canlı ki hep görüyorum da Very Happy Ama gel gör ki asla ona laf söletmem o benim bitanem demetim .. Thalia'ya benzetmeyin bu kadar çirkin kadınları lütfen azcık dikkatli bakın ..
http://www.thaliaturk.somee.com
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   C.tesi Tem. 18 2009, 01:54

Tubacım çok haklısın canım,onlar hep makyaj hilesiyle güzel olmaya çalışıyorlar.Ama makyaj bile yetmiyor yine de çirkinler.Hadise yi ilk çıktığından beri sevmem.Zaten belli taklit ettiği.Zaten başkalarını taklit ede ede ünlü olmaya çalıştı.Ebru denen kişiden de bahsetmek istemiyorum çirkinin önde gidenidir kendisi.

Rica ederim Thaliamı böyle çirkinlere benzetmeyin.Thaliam kimseye benzemiyor ,bu çirkinler de Thaliama benzemiyor.Göz var nizam var dimi.
ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 27/11/08 Mesaj Sayısı : 487 Nerden : istanbul Hobiler : thalia'M Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Paz Tem. 19 2009, 00:03

Aynen Nazirecim ya .. Bir ton makyaj yapıyolar varya maske gibi çıkıyo nerdeyse tv sonralarında o kadar ton boya suratlarından .. Thalia'mı benzetmeyin hele hele o tipsiz esbru ve hadise'ye ikiside birbirinden saçma insanlar .. Göz var Nizah var .. Dikkatli bakın yada gözlükle yaa
aysel
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/05/08 Mesaj Sayısı : 320 Nerden : kocaeli Hobiler : içinde dışında thalia olan her şey!:) Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Paz Tem. 19 2009, 15:43

ben hiç birini benzetmiyorum sadece saçlarını makyajlarını kıyafetlerini benzetiyorum o kadar. thalia nın tek olduğunu biliyorum hepte öyle kalacak.ayrıca tuğba abla sen menejer falanmısın hepsini tanıyorsun? Very Happy demet akalını çok severim güzel kadın ya Very Happy
gokce_thalia
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 20/12/08 Mesaj Sayısı : 158 Nerden : İstanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Paz Tem. 19 2009, 15:49

bence demet akalın makyajsız hiç güzel değil..

Ama fiziğine diyecek sözüm yok
ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Paz Tem. 19 2009, 23:18

Demet Akalın'ın makyajsiz halini dediğim gibi binlerce kes gördüm hepte görüyorum da .. Ben demet'i çok çok seviyorum diye çok güzel demem .. Güzel olana güzel denir .. Fiziğine zaten laf söleyene dencek söz yok Very Happy

Demet zaten pop müziğin kraliçesi.dans kraliçesi olmuş bu saatten sonra çirkinliği gitse dünyanın en güzel kadını olsa ne olur olmasa ne olur allasen Very Happy
aysel
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/05/08 Mesaj Sayısı : 320 Nerden : kocaeli Hobiler : içinde dışında thalia olan her şey!:) Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Ptsi Tem. 20 2009, 16:06

menejer misin dedim yaw Very Happy hep nasıl görüyorsun kine? Very Happy
ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Thalia Taklitçiliği   Cuma Tem. 31 2009, 19:48

aysel demiş ki:
menejer misin dedim yaw Very Happy hep nasıl görüyorsun kine? Very Happy

Demet'immmmm o benim ben görürüm Onun aşkı damarlarımda Thalia ile beraber akıyo ehehehee

Thalia Taklitçiliği

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4