ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

THalia Sohbet

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj
primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1536 Nerden : denden Hobiler : ps2 Fobiler : fedra
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   C.tesi Ağus. 16 2008, 19:04

arkadaşlar size bişey soracaktım... bugün kanald de 'sound wave' adlı programın videosunu bulabilirmisiniz? çünkü thaliayı göstermişler top 5 de 1 olmuşşşş :cyclops:
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   C.tesi Ağus. 16 2008, 22:28

tühh,kaçırdım Sad( bugün mü çıkmış Sad(
Thalia/Leona

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/07/08 Mesaj Sayısı : 132 Nerden : londra Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Paz Ağus. 17 2008, 13:54

Hangi sarkisi?
primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1536 Nerden : denden Hobiler : ps2 Fobiler : fedra
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Paz Ağus. 17 2008, 13:57

ten paciencia şarkısı. 5 yabancı sarkıcıdan 1. olmuş thaliamız
Thalia/Leona

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/07/08 Mesaj Sayısı : 132 Nerden : londra Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Ptsi Ağus. 18 2008, 00:42

cok iyi bu...
Thalia/Leona

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Ptsi Ağus. 18 2008, 00:42

arkadaslar aventureroda thalia sean paul ilemi duet yapmis?
primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Ptsi Ağus. 25 2008, 21:32

arkadaşlar bi ara canım sıkıldı tv izliyordum atvde çocuklar duymasın vardı. çocukların bakıcısı Gül dediki; ayy bu işte rosalindaya benzedi dedi. o bölümü izlediniz mi Laughing
t_sodi nihal
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 399 Nerden : istanbul Hobiler : thalia thalia thalia Fobiler : yok gibi bişey
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Cuma Ekim 03 2008, 19:11

arkadaşlar ben thalianın the sixth sense albümünü almıştım ilk çıktıgında ve albümde video bonus oldugunu duymuştum ama albümde yok sanırsam başka ülkelerdeki piyasaya sürüldü. peki o video bonuslu albümü elinde olan var mı?
ewelthalia

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 26/04/08 Mesaj Sayısı : 143 Nerden : thalişin olduğu her yerden...:) Hobiler : thalia Fobiler : yılan...:(

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   C.tesi Ekim 04 2008, 22:13

thalia\leona evet sanırsam sean paul olmalı sesı çok benzıyor
primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   C.tesi Ekim 04 2008, 22:25

evet ben albümünü indirmiştim sean paul yazıyor.

seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 4687 Nerden : Thalia dünyasından... Hobiler : Thalia-Britney Kardeşliği Fobiler : ----
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Çarş. Ekim 29 2008, 01:32

Thalia hakkında biraz sohbet edelim Very Happy Benim arkadaşlarımdan duyduğuma göre Thalia ikinci single'ına video klip çekmiş, klip bu ay içerisinde gösterilecekmiş,diğer bir duyduğum Thalia yeni ingilizce albümünün hazırlıklarına başlamış,bilemiyorum bunlar gerçekte olabilir dedikoduda... :)

25
http://www.britneythalia.com
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Çarş. Ekim 29 2008, 02:02

Hmm ne güzel yeni klip gelecek bakalım eğer doğruysa izleriz,keşke sera porque te amo şarksıına klip çekse (ismi yanlış yazdım sanırım) .
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 4687 Nerden : Thalia dünyasından... Hobiler : Thalia-Britney Kardeşliği Fobiler : ----
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Çarş. Ekim 29 2008, 12:58

Yok şarkının ismini doğru yazdın :) Aslında ben Aventurero'ya klip çekmesini isterdim, herhalde süper bir klip olurdu :)

25
ewelthalia

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 26/04/08 Mesaj Sayısı : 143 Nerden : thalişin olduğu her yerden...:) Hobiler : thalia Fobiler : yılan...:(

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Çarş. Ekim 29 2008, 19:47

evet aventurero ya çeksin çok güzel bir parça
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Perş. Ekim 30 2008, 00:49

Kimileri de artık yeni albümünde klip çeker diyor.

25
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Salı Kas. 04 2008, 00:28

Milliyet Blog'da yazı yazan bir arkadaşım var İstanbul'da.Bu arkadaşımın yazdığı yazılar günde tam tamına 3000 kez okunuyor.Bu arkadaşım Thalia'yı çok sevdiğimi biliyor ve en kısa zamanda kendi bloğundaki Magazin bölümüne Thalia ile ilgili güzel bir yazacak :)

25
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Salı Kas. 04 2008, 05:15

ooo bu çok güzel bir haber :) böylece tanımayanlar da tanımış olacak :)
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Ptsi Kas. 17 2008, 00:49

geçen gün bir arkadaşımla sohbet ediyorduk işte Thalia'dan falan bahsettim şarkıları dinlettim fotolarını gösterdim falan birde sence Thalia kaç yaşındadır? diye sordum,arkadaşım 26 falandır dedi bende 26 yaşında gösteriyor ama 37 yaşında dedim inanamadı Very Happy

25
_EL_AMOR_ES_CİEGO_
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/05/08 Mesaj Sayısı : 1017 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Ptsi Kas. 17 2008, 19:21

bu kadar bakımlı güzel tatlı bir kadın nasıl kendi yasını göstersin ki ☀
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Ptsi Kas. 17 2008, 20:40

Haklısın Melis.Belki inanmayacaksınız ama bugün sınıfta bir arkadaş yine Thalia'nın yaşını kabul etmedi Very Happy Bir de olayın şu yönü Thalia'nın bu yaştaki güzelliği doğal yani estetiksiz olması.

25
t_sodi nihal
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 399 Nerden : istanbul Hobiler : thalia thalia thalia Fobiler : yok gibi bişey
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Çarş. Kas. 19 2008, 12:02

arkadaşlar bi habar duydum ama dogrulugundan emin olmadıgım için thalia haber bölümüne eklemedim habere göre thalia'nın uluslararası alanda ilk albümünü çıkardığı EMI şirketi, şu sıralar ünlü sanatçı ile yollarını ayırmak üzere.Thalia'nın son albümü olan "Lunada"ya beklenen promosyonun gelmemis ,kızı Sabrina'nın doğumu ve en son olarak Thalia'nın geçirdiği
rahatsızlıklar, buna en büyük sebep olarak gösteriliyor.

1995'ten beri EMI ile çalışan Thalia, yapılan son kontratında bitmesi
için bekliyor. Eşi Tommy Mottola'ya baglı olan Casablanca Records'a
geçmesi, beklenilen en büyük plan şu sıralarda.

Bir yandanda ortaya atılan diğer dedikodu, Thalia'nın yeni albümü için çıkış şarkısını Robbie Williams ile birlikte tamamladığı. İlerleyen zamanlarda haberin ne kadar doğru olduğunu göreceğiz. Hadi hayırlısı !
kızı Sabrina'nın doğumu ve en son olarak Thalia'nın geçirdiği
rahatsızlıklar, buna en büyük sebep olarak gösteriliyor.

1995'ten beri EMI ile çalışan Thalia, yapılan son kontratında bitmesi
için bekliyor. Eşi Tommy Mottola'ya baglı olan Casablanca Records'a
geçmesi, beklenilen en büyük plan şu sıralarda.

Bir yandanda ortaya atılan diğer dedikodu, Thalia'nın yeni albümü için çıkış şarkısını Robbie Williams ile birlikte tamamladığı. haber dogrumudur bilemiyorum Embarassed bu yüzdende ayrı bir başlık açmadım
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Çarş. Kas. 19 2008, 16:42

hmmm saol cnm ya bekleyeceğiz göreceğiz. nereden duydun canım bu haberi? robbie williamsı sevmiyorum ,umarım yalan haberdir
t_sodi nihal
Closer To You
Closer To You

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Çarş. Kas. 19 2008, 20:14

üye oldugum bir müzik sitesinde vardı orda gördüm ve bir paylaşıyım dedim aslında bende pek robbie williams sevmem ama iyi olcaksa neden olmasın hadi bakalım hayırlısı :!:
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Çarş. Kas. 19 2008, 20:33

hmmm anladım,umarım doğrudur bu haber,hem öyle olsaydı ya thalianın forum sitesinde ya da thalia online gibi sitelerde yazardı.Neyse kokusu çıkar yakında
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THalia Sohbet   Çarş. Kas. 19 2008, 22:33

Sanırım haber doğru,bununla ilgili bir haber Thalia Online'da var.Yollarını ayırmasına üzüldüm.Bugüne kadar hep EMI=Thalia olmuştu.Robbie Williams ile ilgili gelişmeninde doğru olduğunu düşünüyorum,bende bir yerde okumuştu bununla ilgili bir haber.Neyse sonunda güzel şeyler olacaksa bunları olumlu gelişmelerden sayalım.

25

THalia Sohbet

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 7 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki