ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Sizce Thalia hamile olabilir mi??

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
yuya_thalia
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 17/09/07 Mesaj Sayısı : 2486 Nerden : İstanbul Hobiler : Thalia ile ilgili herşey Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Sizce Thalia hamile olabilir mi??   Perş. Mart 05 2009, 00:48

Arkadaşlar bu konuyu sizlerle paylaşmak istedim. Birkaç gündür Thalia'nın 2. çocuğuna hamile olduğu konuşuluyor. Pekçok internet sayfasında ve televizyon kanalında bunun haberleri çıktı. Hayranlarının bir kısmı bunun yalan bir kısmı doğru olabileceğini söylüyor. Bana sorarsanız Thalia hamile olabilir. Nedenlerimi söyleyeyim:
1. Önce Aktris Ana Lusia Peluffo, Thalia'nın 2. çocuğunu beklediğini söyledi. Sonra Thalia'nın halkla ilişkiler uzmanı bunu yalanladı.
2. İspanya kraliyet yemeğinde Tommy Mottola ve Thalia'ya bu soru sorulmuş. İkisi bu soru yüzünden geceden erken ayrılmışlar ve Tommy bu haberi yalanlamış.
3. Yeni bir haber var. Thalia'nın 2. çocuğunu beklediği ve bu haberi tekrar Hola dergisinde duyuracağı haberi çıktı.

Bu haberler güçlü kaynaklardan ve herkes bu haberi yalanlıyor bir tek Thalia konuşmuyor. Biliyorsunuz uzun zamandır da kariyerine ara verdi, programlara çıkmıyor, sahne almıyor, kariyerine toptan ara verdi. İlk hamileliğinde de böyle olmuştu. Latin Grammy'de çok hareketsiz bir performans sergiledi ve ortadan kayboldu, aylar sonra Hola dergisine karnı burnunda çıktı. İlk zamanlarda da hep vücudunu gizleyen kıyafetler giyiyordu. Belleza kitabının imza günündeki gri elbisesi kemerliydi ve belini saklıyordu. NY'da yeni katıldığı davette de siyah, kemerli ve diz altı bir elbise giymiş. Vücudu kapatmak için birebir.

Ayrıca size biraz garip gelebilir ama söylemek istiyorum :) Thalia ve Gülben Ergen'in birbirine benzerliğini biliyoruz. Ben onların arasında büyük tesadüfler olduğunu düşünüyorum. Doğum günleri bile 1'er gün arayla. İkisi de ilk çocuklarında 1-2 ay arayla hamile kaldılar ve doğum yaptılar. Şimdi de Gülben Ergen 2,5 aylık hamile yani Thalia'da olabilir :)

Bunlar benim görüşlerim. Sizinkileri de çok merak ediyorum lütfen yorumlarınızı yazın.
Super mod

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 4687 Nerden : Thalia dünyasından... Hobiler : Thalia-Britney Kardeşliği Fobiler : ----
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Sizce Thalia hamile olabilir mi??   Perş. Mart 05 2009, 01:00

Evet bende bunlara ilk başta inanmıyordum ama daha sonra gerçek olabileceğini düşündüm.Tabi birçok sebep var ama beni en çok düşündüren Thalia'nın müzikal açıdan kariyerine ara vermiş olması ve bu konuda hiç. bir şey yapmaması.Lunada albümünü malum biliyoruz pek başarılı olduğunu söylenemez sonrasında ise Müzikle ilgili sadece bu yıl içersindeki müzik çalışmalarından bahsedildi hepsi o kadar.Thalia bence anneliği sevdi ve buna alıştı diye düşünüyorum.Çünkü bununla ilgili pek çok şey yaptı ki herhalde yaptığı en büyük şey Lunada albümü ve kızına yazmış olduğu "Bendita" şarkısı.Bunu dünyaca ünlü her kadın şarkıcı yaptı yani çocuğunun ardından ona itafen bi albüm yaptı ve onun için bir şarkı yazıp söyledi bu konuda Thalia'ya bişey diyemeyiz çünkü bu onun ilk anneliği.Bir yandan da bakıyoruz Thalia anneliği benimsemiş halinde ikinci bi hamilelik konusunda tek bir kelime edi açıklama yapmıyor bu doğrudur veya yanlıştır demiyor.Sonra giydiği kıyafetler hep ne bileyim Burçininde dediği gibi hamilelikle ilgili ona yakın giysiler.Bu arad şunu da unutmayalım ki Thalia önümüzdeki Nisan ayında "Radiente" isimli hamilelikle ilgili bi kitap çıkarıp diğer anne adaylarına tavsiyeler verip bildiklerini paylaşacak.Bence Thalia bundan sonraki yaşamını kızı Sabrina ve ailesi üzerine kurucak bana öyle görünüyor.Thalia ikinci kez hamile ise de bu tabi ki güzel bişey ama Thalia'nın hayranları için bizler için Müzik yaşantısında çok güzel çalışmalar yapmasını da umuyorum.Çünkü Thalia bana göre hayatındaki dengeleri gerekli ölçüde tutan çok planlı bir insan.

25
http://www.britneythalia.com
cicikiz0
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 15/09/07 Mesaj Sayısı : 1707 Nerden : @msterd@m Hobiler : Tarih Fobiler : yok kardes
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Sizce Thalia hamile olabilir mi??   Perş. Mart 05 2009, 01:11

Ben nu bunu bilmem ama eger suan hamileyse hep hamile kalsin cunku cok cok cok hos ya Very Happy Yerim onu ben muha bendeki tepkiye bakin.. Acikcasi ben Thalianin hamile olmasini isterim cunku Sabrinayi dusunmemiz gerekir.. O onun annesidir ve saten etrafi fazla guvene bilecegi insanla dolu degildir.. O bakima dertlerini paylasa bilecegi, oyuncagini kafasinda kirabilecegi biri lazim kizimiza.. Thalianin kariyerine gelince... O kariyerini birakmaz.. Bunu biliyorum cunku biraksaydi birakirdi.. Bir yerden karsimiza cikacak ben buna eminim.. Hayranlari mutlu olsun diye kadin dogurur dogurmaz kalkti album yapti ustune ustluk benim o sarkiye hic bir zaman dusunemiyecegim danslarla Very Happy cok gzuel bir show sergilerdi rengarenk kiyafetlerle Very Happy Ay yani uzun lafin kisasi ne yapsa arkasindayim..

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 23/02/09 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : avrupa Hobiler : muzik, spor, dans, kitap Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Sizce Thalia hamile olabilir mi??   Perş. Mart 05 2009, 01:51

evet arkadaslar bencede hamile olabilir. soylediginiz oranaklar cok mantikli fakat benim gozume bisey takildi. resmi giyinmesi davitiyeden dollayi olabilir ama sanki yorgun ve halsiz gozukuyor. yine cok guzel cok etkileyici cikmis ama eskisi gibi gulerken yuzu parlamiyor bu hamilikten olabilir.... sizce.....??
dulce maria
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 05/01/09 Mesaj Sayısı : 197 Nerden : bedenim ankarada olabilir ama ruhum daima PONCHO'mun yanında.. Hobiler : resim..müzik...dans Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Sizce Thalia hamile olabilir mi??   C.tesi Mart 07 2009, 22:12

Bu haberi bende duymuştum. Hatta Thalia'nın erkek çocuk istediğini falan duymuştum.Ne kadar doğru bilemiyorum.Bi Meksika dergisine verdiği röportajda ikinci çocuğunu beklediğini söylemiş.Resmi bir sitede yayınlanmadığı sürece gerçek bi haber olmayabilir bence .Ayrıca Nurdan'a katılıyorum.Ona hamilelik çok yakışıyor.Hep böyle hamile kalsın Very Happy
http://rbdfantr.forumd.biz/index.forum
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 4687 Nerden : Thalia dünyasından... Hobiler : Thalia-Britney Kardeşliği Fobiler : ----
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Sizce Thalia hamile olabilir mi??   Paz Mart 08 2009, 02:59

Yahu hamilelik yakışıyor diye hayatı boyunca hamile mi kalsın Thalia Very Happy Very Happy

25
http://www.britneythalia.com
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Sizce Thalia hamile olabilir mi??   Paz Mart 08 2009, 12:20

seduccion demiş ki:
Yahu hamilelik yakışıyor diye hayatı boyunca hamile mi kalsın Thalia Very Happy Very Happy

hehe yazık dimi Very Happy
dulce maria
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 05/01/09 Mesaj Sayısı : 197 Nerden : bedenim ankarada olabilir ama ruhum daima PONCHO'mun yanında.. Hobiler : resim..müzik...dans Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Sizce Thalia hamile olabilir mi??   Paz Mart 08 2009, 14:02

Ya tamam yazık ama çok yakışıyor Very Happy aa Very Happy ama evet hayatı boyunca hamile kalırsa Thalia'nın saray yavrusundan da büyük olan evine sığamazlar Very Happy
http://rbdfantr.forumd.biz/index.forum
t_sodi nihal
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 399 Nerden : istanbul Hobiler : thalia thalia thalia Fobiler : yok gibi bişey
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Sizce Thalia hamile olabilir mi??   Paz Mart 08 2009, 20:42

ya bence 2. çocuk için erken daha sabiş büyüsün biraz ama thalia şöyle düşünüyo olabilir yaş ilerliyo ilerisi için geç olabilir falan diye ama bu onların kararı
ipek_thalia

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 29/01/09 Mesaj Sayısı : 44 Nerden : izmir Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Sizce Thalia hamile olabilir mi??   Ptsi Mart 09 2009, 22:42

bncede ilk once sabişe baksın sabiş 4 yasına gelınce fln belkı olabılır :roll:

Sizce Thalia hamile olabilir mi??

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası