ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Içimizdeki ses

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
cicikiz0
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 15/09/07 Mesaj Sayısı : 1707 Nerden : @msterd@m Hobiler : Tarih Fobiler : yok kardes
Konuya puan ver
MesajKonu: Içimizdeki ses   Cuma Mart 20 2009, 22:11

Umarim yaziklarimi beyenirsiniz arkadaslar

Ali kosarak arkadaşının ensesine bitane patlattı. Ya of acıttın oğlum ya dedi Nergis. Ali sırıtarak dün patlatığına sayarsın artık dedi. Nergiscim saat kaç? Kaç olucak oğlum ya buçuk iste. Nergiscim peki neden bukadar ağırdan gidiyorsun? Nergis Ali’nin yüzüne baktı ve neden bukadar ağır yürüyorum der demez başladı koşmaya. Sona kalan dona kalır, bizim gözlüklü kapıyı kapatmadan sınıfa girmemiz lazım dedi. Ha ciddisin? Gülerek Nergisi takip etti Ali. Neyse Allahtan gözlüklü sınıfta yoktu. Nergis hemen çantasını yere attı ve Ayse’nin yanındaki boş sandalyeye oturdu. Henüz kimse defterini çıkarmamıştı. Saten sınıfın yarısı defter getirmezdi. Kalemleride kağıtlarıda birbirlerinden otlanırlardı. Nasılınsın fıstıkım dedi Ayse Nergise. Tam arkasina oturmuş olan Ali’ye dönerek bi ayı gelip enseme indirmeseydi daha iyi olucaktım ama elhamdullilah ya iyiyim sen nasılsın bacım? Kizim fenamı uyandırdım seni dedi Ali sırıtarak. Ali iki kişi konuşurken ücüncüye ne düşüyor biliyorsun dimi yani bunu bilmek icin Turkiyede yasaman gerekmiyor burda Hollandada kurallar aynı dedi Ayse. Iyyy sanki sohbeti cok koyuda ben kestim kıza bak ya dedi ve Amerikan asıllı olan Nick’e döndu. Maydonoza bak ya bilerek geliyor arkamıza oturuyor bu kizim ben sana söyliyeyim. Ayse sözlerine kızım dün tiyatroda neler oldu bilemessin diyerek devam etti.
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Içimizdeki ses   C.tesi Mart 21 2009, 02:46

çok güzel olmuş bitanem :)
iletmedya

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/11/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : istediğim yerden Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Içimizdeki ses   Çarş. Eyl. 02 2009, 00:26

Ali iki kişi konuşurken ücüncüye ne düşüyor biliyorsun dimi yani bunu bilmek icin Turkiyede yasaman gerekmiyor burda Hollandada kurallar aynı dedi Ayse :hahaha Very Happy yerim seniiiiii yerimmm Very Happy
cicikiz0
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 15/09/07 Mesaj Sayısı : 1707 Nerden : @msterd@m Hobiler : Tarih Fobiler : yok kardes
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Içimizdeki ses   Çarş. Eyl. 02 2009, 00:27

bak gordun gibi ilham gelmis ve defolmus ahah gerisi yok:D

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Içimizdeki ses   

Içimizdeki ses

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası