ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

Flo Rida ve Kesha'dan Right Round(You Spin Me Round)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
excellency

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 12/02/09 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : Tekirdağ-Çorlu Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Flo Rida ve Kesha''dan Right Round(You Spin Me Round)   Ptsi Mayıs 18 2009, 20:47

Arkadaşlar Media bölümü sadece yöneticiler girebildiği için paylaşamadım. burada koyduğum için özür dilerim. Sadece You Spin Me Round ile ilgili olduğu için koydum. You Spin Me Round'un farklı versiyonu ..

Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Flo Rida ve Kesha'dan Right Round(You Spin Me Round)   Ptsi Mayıs 18 2009, 20:53

excellency demiş ki:
Arkadaşlar Media bölümü sadece yöneticiler girebildiği için paylaşamadım. burada koyduğum için özür dilerim. Sadece You Spin Me Round ile ilgili olduğu için koydum. You Spin Me Round'un farklı versiyonu ..

30 mesajı doldurduğunuz an mediaya giriş yapabilirsiniz sadece yöneticilere ait bir bölüm değil orası.Özel gruba üye olanlar girebilir,özel gruba girebilmeniz için de en az 30 tane mesaj yazmış olmalısınız.Mesajlarınız 30 olduğunda pm atın bana,incelendiği anda sizi özel gruba alayım.

/Kapandı.
http://www.thaliafan.com

Flo Rida ve Kesha'dan Right Round(You Spin Me Round)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası