ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

İşte Thalia'nın Dublaj Sanatçısı !!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1536 Nerden : denden Hobiler : ps2 Fobiler : fedra
Konuya puan ver
MesajKonu: İşte Thalia'nın Dublaj Sanatçısı !!   Cuma Mayıs 29 2009, 19:54

Oyunculuk = İlk oyunculuga bir yesilcam filmi olan 1979 yilinda "sevdigim sendin" filmiyle basladim.Ardindan,
Antepli, Yasamak Seninle Guzel, Zavallilar, Hor Gorme Garibi ,Hasret Yorgunu, Öksuzler, Profesyoneller, Çocuklar Ölmemeli, Aliye, Ramo..

Reklam oyunculugu = Gunaydin gazetesi,Bianca bisiklet,Ansiklopedi (karacan yayinlari),Fiskobirlik (+ takvim reklami)

diziler = Aile Baglari,Hicran Yarasi,Annem ve Ben,Komiser Nesrin

Son yillardaki brezilya ve American dizileri.....Rosalinda,Marimar,Maria bario,Maria Mercedes
kucuk melek maria (carita de angel)
Camilla,Por Amor (hersey sevgi icin),El Clon (askin pesinde),Atli karinca,Dallas,vahsi bati,kara melek (dark angel)

Son yillardaki yerli diziler....Aska Surgun,Serseri,Cinler Periler,Mavi Ruya,Erguvan Yollari vb...

Filmlerden bazilari...Karayip Korsanlari,King Kong,Garfield, (Rumor has it)Gercek Dedikodu,Maid in Manhattan,Kingdom of Heaven,Poseidon,Once Upon a Time in America,Pembe Panter,Bandidas,Titanic,Pearl Harbor,My best friends wedding,Just married vb...

Cizgi filmlerden bazilari..Teletubbies,Powerpuffgirls,Sakura,Pokemon,Monster Ranchers,Digimon,you are under arrest..vb..

Voiceover...kanal d'nin tematik kanali olan Dplus kanali,Digiturk 8.kanali Fox life,MTV Turkiye kanali..

En son primavera tarafından C.tesi Mayıs 30 2009, 17:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
jolie_esra
It's my party
It's my party

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : izmir Hobiler : okumak ve okumak Fobiler : yılan akrep böcek vs
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İşte Thalia'nın Dublaj Sanatçısı !!   C.tesi Mayıs 30 2009, 17:02

oy kurban olurum o ses tonunu yaradana nasıl tat lıbir sestir Yarabbi hep merak ederdim kim seslendiriyor diye çok teşekkürler
aysel
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/05/08 Mesaj Sayısı : 320 Nerden : kocaeli Hobiler : içinde dışında thalia olan her şey!:) Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İşte Thalia'nın Dublaj Sanatçısı !!   Perş. Haz. 11 2009, 15:15

sesi tek kelimeyle muhteşem Wink
bloom664
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 30/06/08 Mesaj Sayısı : 1001 Nerden : istanbul Hobiler : müzik dinlemek Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İşte Thalia'nın Dublaj Sanatçısı !!   Perş. Haz. 11 2009, 15:34

İkinci resimde biraz Thalia'ya benzettim
ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/11/08 Mesaj Sayısı : 487 Nerden : istanbul Hobiler : thalia'M Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İşte Thalia'nın Dublaj Sanatçısı !!   Perş. Haz. 18 2009, 15:27

kadın iyi hoş birine benzio ama güsel bi kadın değil .. sesii olağanüstü güzel ve thalia'nın kendi sesine acaip benzetiorum ben ..
http://www.thaliaturk.somee.com
thalia Lunada

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/08/09 Mesaj Sayısı : 121 Nerden : bursa Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: İşte Thalia'nın Dublaj Sanatçısı !!   Cuma Ağus. 28 2009, 13:14

sanki o ses bu kadının değil gibi Very Happy Thaliaya daha çok yakışıyor

İşte Thalia'nın Dublaj Sanatçısı !!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası