ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

ÖSS'ye girecek arkadaşlarıma başarılar !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1536 Nerden : denden Hobiler : ps2 Fobiler : fedra
Konuya puan ver
MesajKonu: ÖSS'ye girecek arkadaşlarıma başarılar !   C.tesi Haz. 13 2009, 12:25

Sitemizde öss girecek arkadaşlarımız var. Onlara çok çok çok başarılar diliyorum. inşallah hepiniz için çok güzel geçer ve birlikte bu mutluluğu paylaşırız.

seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 4687 Nerden : Thalia dünyasından... Hobiler : Thalia-Britney Kardeşliği Fobiler : ----
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: ÖSS'ye girecek arkadaşlarıma başarılar !   C.tesi Haz. 13 2009, 15:09

Bende gireceğim Öss'ye :)

Bende tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.Sınavda 3 saat 15 dk'yı elimizden geldiği kadarıyla sonuna kadar kullanalım.Yapamadığımız sorunun üzerinde fazla durmayalım ve aşırı dikkatli davranarak bi soru üzerinde fazla vakit kaybetmeyelim.Herkese tekrar Başarılar...

25
http://www.britneythalia.com
bloom664
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 30/06/08 Mesaj Sayısı : 1001 Nerden : istanbul Hobiler : müzik dinlemek Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: ÖSS'ye girecek arkadaşlarıma başarılar !   C.tesi Haz. 13 2009, 21:42

Ben girmiycem ama giren Tüm Arkadaşlara Başarılar Diliyorum...
Benim girmeme daha 2 sene var
jolie_esra
It's my party
It's my party

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : izmir Hobiler : okumak ve okumak Fobiler : yılan akrep böcek vs
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: ÖSS'ye girecek arkadaşlarıma başarılar !   Paz Haz. 14 2009, 18:51

teşekkürler,arkadaşlar netice itibariyle mutsuz,huzursuzum.dersane sınavında 245 çekmiş adamım ama asıl sınavda sadece türkçeden 7 yanlışım bulunmakta.en acısı çalışıp hak ettiğin yere gelememek
Thalia.:Tuğçem
It's my party
It's my party

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 611 Nerden : İstanbul Hobiler : Rock,R&B,Voleybol,Thalia ve tabiki Tokio Hotel Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: ÖSS'ye girecek arkadaşlarıma başarılar !   Ptsi Haz. 15 2009, 21:29

İnşallah sınavınız güzel geçmiştir.Umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz.Ben dün sanki kendim giriyormuş gibi heyecanlıydım.Benimde çoğu yakınım,sevdiklerim ÖSS'ye girdi.Esra çok üzüldüm canım ama sen yinede umutsuzluğa kapılma hemen belki yinede iyi bir puan alabilirsin.
seduccion
Super mod
Super mod

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/04/08 Mesaj Sayısı : 4687 Nerden : Thalia dünyasından... Hobiler : Thalia-Britney Kardeşliği Fobiler : ----
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: ÖSS'ye girecek arkadaşlarıma başarılar !   Ptsi Haz. 15 2009, 23:50

Benden girdim Öss'ye.Benim sınavım iyi geçti.Şu anda üniversite okuyorum fakat ben istediğim bölümü okumak istiyorum bunun için girdim Öss'ye.Sınavdan sonra cevpları kontrol etmedim çünkü bunu yapmayı hiç sevmem bana direkt sonuç gelsin Very Happy Very Happy

25
http://www.britneythalia.com
cicikiz0
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 15/09/07 Mesaj Sayısı : 1707 Nerden : @msterd@m Hobiler : Tarih Fobiler : yok kardes
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: ÖSS'ye girecek arkadaşlarıma başarılar !   Salı Haz. 16 2009, 15:48

herkese basarilar bol dua okuyun ve calisin! Onleini al calis gerisi Allaha kalsin hadiyin goreyim sizleri!!!
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: ÖSS'ye girecek arkadaşlarıma başarılar !   Perş. Haz. 18 2009, 23:13

İnş dilediğiniz bölümü kazanırsınız arkadaşlar,başarılar :)

ÖSS'ye girecek arkadaşlarıma başarılar !

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası