ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

ONLARIN DA KEŞKELERİ VAR!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/11/08 Mesaj Sayısı : 487 Nerden : istanbul Hobiler : thalia'M Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: ONLARIN DA KEŞKELERİ VAR!   C.tesi Ağus. 15 2009, 00:09

HER İNSANIN OLDUĞU GİBİ ONLARIN DA KEŞKE DEDİKLERİ OLAYLAR VARDIR. İŞTE ÜNLÜLER VE KEŞKELERİ.

Gülben Ergen

Bir ara oyunculuk yapan ancak albümleri nedeniyle bu konuyu ikinci plana atan Gülben Ergen, Özgü Namal'ın Mutluluk filminde canlandırdığı Meryem rolüne çok özendiğini söyledi.”Keşke Özgü’nün karakterini oynasaydım” dedi.

Beren Saat

“Ben çok iyi giden sanat eğitimimi dizi çekimlerimin yoğunlu nedeniyle yarım bırakmak zorunda kaldığım için üzgünüm. Keşke eğitimime devam etseydim” dedi.

Yonca Evcimik

Daha önce küçük isteklerini ertelediğine pişman olan Yonca Evcimik, “Özellikle depremden sonra hiçbir şeyi ertelememeye özen gösteriyorum. Hayal ediyorum. Gerçekleştirmek için çok çalışıyorum.Keşke daha öncede böyle yapsaydım" diyor.

Beyazıt Öztürk

Mesleki hayatımda istediğim her şeye sahibim. Ama özel hayat diyecek olursanız evliliğe özlem duyuyorum. Belki karşıma çıkan insanlardan ya da korkumdan ötürü evliliği hep geciktirdim. Daha erken yasta baba olmayı çok isterdim ama kısmet değilmiş.

Ajda Pekkan

Yıllarımı kariyerim için sanatsal olarak mücadele ederek geçirdim. Güzel beraberliklerim oldu ama anne olmayı hep erteledim. Şimdi bunun pişmanlığını yaşıyorum.

Çağla Şikel

Manken Çağla Şıkel, Yeşim Palandüz ve Sennur Şafak'ın Akmerkez Residence'taki bir dairede, üç iş adamına özel defile yapması büyük tartışmalar yaratmıştı. Yıllar sonra Şıkel, böyle bir defilede yer aldığı için büyük pişmanlık duyduğunu açıkladı. Keşke o defilede hiç bulunmasaydım dedi. Çağla'nın, o zamanlar Yüksel Ak ile evli olduğu Şenol İpek'e “Tostumu yedim, seni bekliyorum" mesajı da uzun süre gündemi meşgul etmişti.

www.gecce.com
http://www.thaliaturk.somee.com

ONLARIN DA KEŞKELERİ VAR!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası