ThaliaFan.com

Thalianın dünyasına hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliKayıt OlGiriş yap

THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
cicikiz0
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 15/09/07 Mesaj Sayısı : 1707 Nerden : @msterd@m Hobiler : Tarih Fobiler : yok kardes
Konuya puan ver
MesajKonu: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   C.tesi Ağus. 15 2009, 20:10

Arkadaslar suan bogazim dugumlenmis gozyaslarima zor hakim oluyorum.. Ben cnm kadar sevdigim Thalia twitterde kendi elleriyle buna bakin diyerek bir Turk fragmanini koydu! Ve ben buraya gitmek istiyorummmm diye yazdi!! Inanmiyorum o fragmani ve yazisi asada okunabilice gibi size suncam... Fakat inandirici olsun diye size linki capsinide yollicam!

twitter'da Thalianin adres.. www.twitter.com/thalia

Yazisi aynen asadan siteden capsledim..!!! THalianin bize yolladigi Turkiye reklami olan videoya burdan ulasabilirsiniz!! http://www.youtube.com/watch?v=KxPG7W4wx60

Admin
Admin

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/11/08 Mesaj Sayısı : 487 Nerden : istanbul Hobiler : thalia'M Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   C.tesi Ağus. 15 2009, 23:24

Thalia uzun yıllardır gelmek istiyo ve türkiye ile yaptığı her röp bunu tekrarlıyo ancak bi türlü gelemedi 2001'den beri gelicem diye .. Keşke gelsede artık hayallerimiz gerçek olsa sevinmek istemiyorum biliyorum ki hevesim kursağımda kalcıak o yüzden yorumsuz .. Haber için saol nurdan'cım ..
http://www.thaliaturk.somee.com
cicikiz0
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 15/09/07 Mesaj Sayısı : 1707 Nerden : @msterd@m Hobiler : Tarih Fobiler : yok kardes
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   C.tesi Ağus. 15 2009, 23:26

kuzu bu birebir ya Very Happy kendi gozumle okudum ya offf yerim onu thalia kalkmis butun herkese turkiyeyi tanitio off Very Happy
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 30/06/08 Mesaj Sayısı : 1001 Nerden : istanbul Hobiler : müzik dinlemek Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   C.tesi Ağus. 15 2009, 23:35

İnşallah gelir Very Happy yaa Haber için teşekkürler Very Happy
primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1536 Nerden : denden Hobiler : ps2 Fobiler : fedra
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   C.tesi Ağus. 15 2009, 23:39

Karnıma ağrılar girdi kendimi kötü hissetiyorum yaa titreşim gönderin bu sakın bi rüya olmasınnn

ThALia'M
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/11/08 Mesaj Sayısı : 487 Nerden : istanbul Hobiler : thalia'M Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Paz Ağus. 16 2009, 00:05

İnşş gelirr yaa rüya gibi bişey olur herhaldeeee :/
http://www.thaliaturk.somee.com
t_sodi nihal
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 399 Nerden : istanbul Hobiler : thalia thalia thalia Fobiler : yok gibi bişey
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Paz Ağus. 16 2009, 12:44

ya bu müthiş bir haber hep gelmek istiyo ve bunu gerçekten istedigini vurguluyo inşallah yeni albümüyle şöyle avrupa turu yapıpta Türkiye ye gelir
içime bir umut doğdu şimdi ehehehee
deryaseçkin

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/05/09 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : ankara Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Paz Ağus. 16 2009, 13:58

ben niye göremiyorum linke tıklıyorum you tube mahkeme kararındna dolayı kapalı diyo yardm edin arkadaşlar teitter dan da anlamıyorum biri bana anlatsında şu videoyu göreyim lütfen
aysel
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/05/08 Mesaj Sayısı : 320 Nerden : kocaeli Hobiler : içinde dışında thalia olan her şey!:) Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Paz Ağus. 16 2009, 17:13

ben bu habere çok sevindim fakat şöyle bir gerçek var thalia Türkiye ye gelseydi çoktan gelirdi buna imkanıda var üstelik inş gelir hem bu haberle gündemde olur belkide dizileri yayınlanır
Thalia's Angel
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/07 Mesaj Sayısı : 10525 Nerden : venüsten Hobiler : thalia Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Paz Ağus. 16 2009, 19:49

Umarım gelir Thalia birgün türkiyeye:( sağol Nurdancım,en büyük hayalim onu görmek ona sarılmak onunla konuşmak:(
burcunisan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 02/08/09 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : erzincan Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Ptsi Ağus. 17 2009, 11:38

bende videoyu göremiyorum mahkeme kararı çıkıyor
figenn

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/07/08 Mesaj Sayısı : 103 Nerden : ankara Hobiler : binicilik,bilgisayar oyunları,thalia dinlemek,dans etmek Fobiler : yükseklik,karanlık,böcekler

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Ptsi Ağus. 17 2009, 12:29

gelicek ben biliyorum. konser vermek için olmasa bile gezmek için gelicek. gelmeli artık... nolur gelsin.
burcunisan

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 02/08/09 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : erzincan Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Ptsi Ağus. 17 2009, 12:31

Sad ama ben göremiyorum
dulce maria
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 05/01/09 Mesaj Sayısı : 197 Nerden : bedenim ankarada olabilir ama ruhum daima PONCHO'mun yanında.. Hobiler : resim..müzik...dans Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Salı Ağus. 18 2009, 21:14

bende geliceğine inanıyorum.Thalia önüne büyük bi engel çıkmadıkça yapmak istediklerinin peşinden gidiyor.Eminim bu sefer gelecek(İnşallah =)) bilgi için teşekkürler Nurdan
http://rbdfantr.forumd.biz/index.forum
rosa
Closer To You
Closer To You

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 01/01/08 Mesaj Sayısı : 259 Nerden : Türkiye Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Salı Ağus. 18 2009, 21:49

Thalia hadi gellll
primavera
Super mod
Super mod

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/06/08 Mesaj Sayısı : 1536 Nerden : denden Hobiler : ps2 Fobiler : fedra
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Çarş. Ağus. 19 2009, 15:35

ya arkadaşlar video o kadar önemli değil Türkiyeyi tanıtan bi fragman sadece Thalia ile ilgili birşey yok. Youtubeden Welcome yo Turkey yazın görürsünüz.

www.ninjacloak.com 'dan youtubeye girebilirsiniz.

burcunisan

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Çarş. Ağus. 19 2009, 19:01

sağol
_EL_AMOR_ES_CİEGO_
Amor a la Thalia!
Amor a la Thalia!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/05/08 Mesaj Sayısı : 1017 Nerden : istanbul Hobiler : Fobiler :
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Cuma Ağus. 21 2009, 18:40

bence videoda o kadar güzelmişki thaliayı harekete geçirmiş aman Allahımm rüyalarım gerçek oluyor süper bir haber bu:)))
clodya

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/09/09 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : ankara Hobiler : Fobiler :

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Çarş. Eyl. 02 2009, 07:50

Evet videoyu görenedim amaa çooooooook sevindim , haber için teşekkür ederiiim
cicikiz0
Admin
Admin

Kadın
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   Çarş. Eyl. 02 2009, 08:00

Okadar onemli degilmi Very Happy Arkadasim eger bu video (bana gore basit bi video olsada) Thalia tarafindan butun latinlerin onune sunuluyosa, Thalia gelmese bile ulkem icin ic gideriyor demektir. Ayriyetten ulkemize yaptigi turizm reklami cok buyuk oldu.. YERIM onu Very Happy Tskurler ben youtuba giris sitesi koymamistim Very Happy

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!   

THALIA TURKIYEYE GELMEK ISTIYOR!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası